Fart Kielce - Delecta Bydgoszcz 3:1

Michał Młodzikowski
Beniaminek PlusLigi pokonał Delectę Bydgoszcz.

Bydgoszczanie dobrze rozpoczęli. Prowadzili w pierwszym secie 3:0, 12:9 i 17:12. Od tego momentu do głosu doszli gospodarze. Zdołali wyrównać, a ostatecznie wygrali tego seta czterema punktami. Identycznym wynikiem zakończył się drugi set, który już lepiej zaczął się dla gospodarzy. Przełamanie nastąpiło w trzeciej partii. Bydgoszczanie wyszli na kilkupunktowe prowadzenie, którego nie oddali do końca. To był jednak tylko jeden przebłysk Delecty. Czwarty set znów zakończył się po myśli gospodarzy, którzy wygrali cały mecz 3:1.

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również