Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kujawsko-Pomorskie. Oto planowane wyłączenia prądu w regionie. Tutaj zabraknie prądu [25-31.01.2023]

Agnieszka Kasperek
Agnieszka Kasperek
Enea przedstawiła najnowsze informacje o planowanych wyłączeniach prądu w regionie kujawsko-pomorskim. Przedstawiamy aktualny harmonogram wyłączeń prądu od 24 do 31 stycznia 2023. Zobacz, czy czekają Cię przerwy w dostawie energii elektrycznej. Szczegóły w galerii.

Co robić, gdy zabraknie u Ciebie prądu? W pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy bezpieczniki są sprawne. Jeżeli tak, przechodzimy do kolejnych kroków. Warto się zorientować, czy nasi sąsiedzi również nie mają energii elektrycznej. Później należy sprawdzić, czy na naszej ulicy jest prąd. Jeżeli nie ma zasilania, warto sprawdzić, czy Energa Operator wie już o awarii. 

Sprawdź dokładne daty i adresy, kiedy nie będzie prądu >>>
Enea przedstawiła najnowsze informacje o planowanych wyłączeniach prądu w regionie kujawsko-pomorskim. Przedstawiamy aktualny harmonogram wyłączeń prądu od 24 do 31 stycznia 2023. Zobacz, czy czekają Cię przerwy w dostawie energii elektrycznej. Szczegóły w galerii. Co robić, gdy zabraknie u Ciebie prądu? W pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy bezpieczniki są sprawne. Jeżeli tak, przechodzimy do kolejnych kroków. Warto się zorientować, czy nasi sąsiedzi również nie mają energii elektrycznej. Później należy sprawdzić, czy na naszej ulicy jest prąd. Jeżeli nie ma zasilania, warto sprawdzić, czy Energa Operator wie już o awarii. Sprawdź dokładne daty i adresy, kiedy nie będzie prądu >>>
Enea przedstawiła najnowsze informacje o planowanych wyłączeniach prądu w regionie kujawsko-pomorskim. Przedstawiamy aktualny harmonogram wyłączeń prądu od 24 do 31 stycznia 2023. Zobacz, czy czekają Cię przerwy w dostawie energii elektrycznej. Szczegóły w galerii.

Zobacz wideo: Waloryzacja 2023. Takie mają być podwyżki emerytur

od 16 lat

Kujawsko-Pomorskie - tu nie będzie prądu

Podajemy miejscowości i ulice, przy których zabraknie prądu od 24 stycznia 2023.

Informacje o braku prądu dotyczą oddziału bydgoskiego, w jego skład wchodzą rejony:

 • Bydgoszcz
 • Świecie
 • Mogilno
 • Nakło
 • Chojnice
 • Inowrocław

Sprawdź dokładne daty i adresy, kiedy nie będzie prądu:

Kujawsko-Pomorskie: Jak zgłosić awarię prądu?

W przypadku awarii energii elektrycznej należy zadzwonić pod numer:

 • tel. 991
 • tel. +48 58 767 43 50
 • tel. 801 404 404 (dla klientów dzwoniących spoza obszaru lub miejscowości znajdującej się na granicy obszaru obsługiwanego przez ENERGA-OPERATOR SA lub gdy zgłaszający przebywa na terenie innego oddziału niż miejsce zdarzenia)

UWAGA: W przypadku bezpośredniego zagrożenia życia należy skorzystać z numeru 991.

Kiedy zadzwonić pod numer 991?

 • w przypadku uszkodzenia linii energetycznych, uszkodzenia zamknięć lub wejść do obiektów energetycznych (np. zerwane kłódki, uszkodzone zawiasy, otwarte drzwi do stacji transformatorowej)
 • w przypadku, gdy zauważysz, że nie ma prądu w Twojej dzielnicy/miejscowości
 • w przypadku, gdy zauważysz, że licznik energii działa nieprawidłowo i powoduje brak zasilania lub zagrożenie dla życia i mienia
 • w przypadku, gdy wymieniałeś bezpiecznik przedlicznikowy i zerwałeś plombę

Co robić, gdy zabraknie u Ciebie prądu?

W pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy bezpieczniki są sprawne. Jeżeli tak, przechodzimy do kolejnych kroków. Warto się zorientować, czy nasi sąsiedzi również nie mają energii elektrycznej. Później należy sprawdzić, czy na naszej ulicy jest prąd. Jeżeli nie ma zasilania, warto sprawdzić, czy Energa Operator wie już o awarii. Można to zrobić tutaj: MAPA - bieżące awarie prądu .

Jeśli Twojej miejscowości czy dzielnicy nie ma na tej mapie należy zgłosić awarię korzystając z formularza zgłoszeniowego lub tel. na 991 ( +48 58 767 43 50 lub 801 404 404). Można również wysłać sms o treści AWARIA na numer 3991. W tym przypadku powinniśmy postępować zgodnie z otrzymanymi instrukcjami.

Sprawdź dokładne daty i adresy, kiedy nie będzie prądu:

Czasem prądu brakuje, gdy dochodzi do kradzieży elementów sieci. Można to zgłosić pod numer alarmowy 991.

Czy za interwencję Pogotowia Energetycznego trzeba płacić?

Za taką usługę trzeba zapłacić w przypadku, gdy dotyczy ona wewnętrznej instalacji w budynku. Może to być np. awaria w instalacji na klatce schodowej lub w mieszkaniu. Więcej informacji o takiej interwencji można otrzymać od zarządcy naszego budynku, który na podstawie umowy ze spółką Energa Operator, zna granice odpowiedzialności. Warto więc zrobić to przed wezwaniem Pogotowia Energetycznego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto