MANCHESTER City - BAYERN M.: wynik mecz LM [2.10.2013]

MM Bydgoszcz
manchester city - bayern
manchester city - bayern archiwum
Gra Liga Mistrzów. W środę mecz na szczycie grupy D: Manchester City - Bayern Monachium. Niemiecki klub pewnie poradził sobie z rywalem.

Już początek spotkania mocno zaczyna Bayern i w 7' minucie prowadzi. Kolejne gole na konto klubu z Monachium padają w 56' i 60'. Na listę strzelców wpisali się: Ribery, Mueller, Robben.

W 80' minucie honor Mancesteru City ratuje Negredo. Pięć minut później Bayern gra w osłabieniu - Boateng dostaje czerwoną kartkę. Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty. Ostatecznie mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów kończy się wynikiem 1:3

Triumfator ubiegłorocznej Champions League jedzie do Manchesteru po trzy punkty w meczu z City. Zadanie to będzie jednak bardzo trudne, bo choć "The Citizens" przegrali ostatnio z Aston Villa 2:3 w każdym meczu mogą być groźni.

Bayern lepiej niż Man City zaczął sezon. Jest na pierwszym miejscu Bundesligi ex aequo z Borussią. Manchester City w Premier League zajmuje obecnie szóstą pozycję.

W grupie D zagra też CSKS Moskwa i Viktoria Pilzno. Przegrany tego spotkania znajdzie się w bardzo trudniej sytuacji...

Manchester City - Bayern Monachium: 1:3

TVP 1. 02.10, 20:40
Canal+ Sport. 02.10, 20:40