Półfinał Brazylia - Niemcy WYNIK [8.07.2014 MUNDIAL, kto strzelał bramki]

MM Bydgoszcz
Przed piłkarzami ostatni zakręt, który zdecyduje o udziale w ...
Przed piłkarzami ostatni zakręt, który zdecyduje o udziale w ... sxc.hu
Przed piłkarzami ostatni zakręt, który zdecyduje o udziale w wielkim finale Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014. Kto z tego zakrętu wyjdzie a kto wypadnie? We wtorek rozegrano mecz Brazylia - Niemcy. Znamy już pierwszego finalistę. Padł grad bramek!

Po pierwszych 30 minutach Niemcy prowadzą już 5:0! Ponad 90 tysięcy brazylijskich kibiców na stadionie i miliony przed telewizorami płaczą. Fani Canarinios nie wierzą w to, co się dzieje. Szaleją za to z radości niemieccy kibice. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa półfinałowego meczu mundialu 2014. Niemcy jednak nie spoczywają. W drugiej partii spotkania dorzucają do i tak już wysokiego wyniku jeszcze 2 gole. Jednego honorowego dla Brazylii trafia Oscar. Brazylia na kolanach.

Strzelcy bramek w meczu Brazylia - Niemcy:

11. Mueller
23. Klose
25., 26. Kroos
29. Khedira
69., 79. Schuerrle

Jedynego gola dla gospodarzy mistrzostw strzela w 90. minucie Oscar. Tak Canarinios kończą walkę o najwyższe trofeum mundialu, który tak chceli wygrać.

Pierwszy półfinał tegorocznego mundialu rozegrywają gospodarze piłkarskiej imprezy, czyli Brazylia z Niemcami. Mecz we wtorek 8 lipca rozpoczyna się o godzinie 22:00. O miejsce w finale dzień później bój stoczą także reprezentacje Holandii i Argentyny.

W ćwierćfinale Brazylia pokonała 2:1 Kolumbię. Niemcy wygrali 1:0 z Francją.

12 lipca mecz o 3. miejsce, a 13 lipca rywalizacja o tytuł mistrza świata. Zanim jednak te spotkania o najwyższe miejsca - przed kibicami pełne emocji półfinały.

Brazylia - Niemcy: 8.07.2014 - WYNIK I połowy - 0:5