Polska - Czarnogóra: relacja live na MM! [+foto]

Karolina Palczewska
O godz. 20.30 rozpoczął się mecz piłki ręcznej Polski i Czarnogóry w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2010. W Łuczniczce są nasi dziennikarze: Jarek Jozajtis i Łukasz Trybuszewski.

22:00Cała hala na stojąco. Koniec spotkania! Polacy wygrywają z reprezentacją Czarnogóry 30:20!
21:59
29:20 - cała hala dziekuje polskim szczypiornistom. A ci zdobywają 30. bramkę!
21:58
Kuchczyński zdobywa 28. bramkę dla Polaków. Do zakończenia spotkania pozostały dwie minuty.
21:53
Kolejny raz Sławek Szmal broni. Cała hala skanduje jego imię!
21:52
Rzut karny dla reprezentacji Polski. Kuchczyński staje na lini i trafia! 27:19. Dwie minuty kary otrzymuje Żółtak.
21:51
Jurecki zdobywa 26. trafienie dla Biało-Czerwonych. 26:18.
21:49
Po długim okresie bez bramek Melic zdobywa gola dla swojej drużyny 25:18.
21:42
W bydgoskiej hali toczy się bardzo ciekawy pojedynek. Sławek Szmal zagrzewa swoich kolegów do boju, pomagają mu przy tym kibice. 25:17. Mrvaljevic dostaje dwie minuty kary.
21:42
23:16. Polacy grają bardzo dobrze. Ale w bramce cały czas bryluje Sławomir Szmal!
21:39
Kostrzewa pokonuje bramkarza Czarnogórzan 22:16.
21:38
Czarnogórzanie próbują zbliżyć się do polskiej reprezentacji. 21:16.**A na trybunach w dniu dzisiejszym mamy pierwszą falę meksykańską!
21:36Mimo obrony Sławka Szmala goście zdobywają 14. bramkę. Polacy nie pozostaja dłużni - wyprowadzają kontratak i wrzucają 21. bramkę. Mamy więc 21:14.
21:35Damian Kostrzewa zdobywa kolejna bramkę. Jest 20:13. Dwie minuty kary otrzymuje Artur Siódmiak.
21:33W chwili obecnej jest 19:13, a na boisku gra toczy się bardzo wyrównanie.
21:28Sławek Szmal  jest dziś naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji. Kibice na trybunach co kilka chwil skandują jego imię. Po raz kolejny obronił polską drużynę od straty bramki.
21:26**Dwie minuty kary otrzymuje Roganovic. Polacy grają w przewadze. Ponownie Markovic pokonuje polskiego bramkarza 18:11.

21:24Markovic pokonuje szmala - Czarnogórzanie zdobywają 10. bramkę.
21:23
Zawodnicy przyjezdni po dobrej akcji trafiają do polskiej bramki 16:9. Chwilę później na listę strzelców wpisuje się Jurkiewicz i jest już 17:9.
21:21
Rozpoczyna się druga odsłona spotkania. Piłkę nad bramką posyła Gliński.
21:10
Koniec pierwszej połowy. Polacy wygrywają po dobrej grze 16:8.
21:07
Polski bramkarz kapituluje po raz ósmy w tym spotkaniu, jednakże widać przewagę Polaków 14:8.
21:06
Bartłomiej Jaszka pokonuje Doknicia i jest 14:7.
21:03
Znakomicie piłkę przejmuje Jaszka, wyporwadza kontrę,  podaje do Glińskiego i Polacy zdobywaja kolejną bramkę. 13:6. Chwilę później Czarnogórzanie pokonują Sławka Szmala i mamy 13:7.

21:01
Oglądamy teraz bardzo wyrównane spotkanie. W chwili obecnej jest 12:6.
20:55
Już 11:5 po obronie Sławka Szmala. Kontrę wyprowadzają Polacy, a bramkę zdobywa Bartłomiej Jaszka.
20:54
Kolejny raz na listę strzelców wpisuje się Paweł Piwko. Szczypiorniści Czarnogóry wyprowadzają kontratak i mamy 10:5.
20:51
Sławek Szmal jest dziś w znakomitej dyspozycji. Po raz kolejny broni atak przyjezdnych, a Polacy wyprowadzają kontrę. Niestety przerywa ją sędzia. Ale polski bramkarz po raz kolejny popisuje sie znakomita obroną. Gliński znakomicie lobuje Doknica. Polacy prowadza 9:4.
20:49
Gliński znakomicie pokonuje bramkarza Czarnogórzan. 8:4 dla naszych.
20:48
Tym razem 2 minuty kary otrzymuje Siódmiak.
20:47
Znakomicie przed polem karnym zachowuje sie Jurecki, 6:3 dla Polaków.**Karę dwóch minut otrzymuje Svitlica. Polacy grają w przewadze. Bramkę z karnego rzuca Kostrzewa  i 7:4 dla Biało-Czerwonych.
20:46Spotkanie zrobiło sie bardziej wyrównane. Obie ekipy w chwili obecnej mają problem, aby pokonać bramkarza. Polacy prowadzą 5:3.
20:42Kostrzewa Damian nie wykorzystuje rzutu karnego. W spotkaniu nadal stan 4:1.
20:40Kolejny gol dla polskiej reperezentacji, tym razem Wieklak trafia do siatki. Jest 4:0. Po raz pierwszy w tym spotkaniu Sławomir Szmal musiał uznać wyższość Czarnogórzan w spotkaniu 4:1.
20:39Daniel Żółtak zostaje upomniany żółtą kartką, zawodnicy Czarnogóry mają rzut wolny, który nie przynosi zmiany wyniku. Znakomicie pomiędzy słupkami spisuje się Sławomir Szmal. Polacy wygrywaja 3:0.
20:35
Polska reprezentacja spotkanie rozpoczęła bardzo dobrze. Polacy grają znakomicie w obronie oraz w ataku. Obecnie wygrywamy 2:0.

20:10 **
Już niebawem, bowiem za około 20 minut w bydgoskiej hali "Łuczniczka" rozpocznie się mecz piłki ręcznej. Polska reprezentacja podejmuje reprezentację Czarnogóry. Szczypiorniści do grodu nad Brdą powrócili po siedmiu latach nieobecności. Miejmy nadzieję, że bydgoska publika poniesie naszych szczypiorniaków do zwycięstwa. Zapraszamy na relacje live na łamach naszego portalu.