Transfer Bydgoszcz pokonany. W pięciosetowej batalii lepsi zawodnicy z Warszawy [zdjęcia, wideo]

MM Bydgoszcz
Wczoraj (4 października) na hali "Łuczniczka" bydgoski Transfer ...
Wczoraj (4 października) na hali "Łuczniczka" bydgoski Transfer ... MM Bydgoszcz
Wczoraj (4 października) na hali "Łuczniczka" bydgoski Transfer podjął AZS Politechnikę Warszawską. Był to mecz inaugurujący nowy sezon PlusLigi.

Pierwsze dwa sety wygrane przez bydgoszczan kolejno do 23 i 21, zapowiadały zakończenie meczu w trzech setach. Przypomnijmy, że to zawodnicy Transferu byli faworytami tego spotkania. W trzecim secie, po wyrównanej walce, zwycięstwo AZS-u.

Czwarty set to już popis gry zawodników Politechniki, którzy rozgromili Transfer do 16. W piątym secie, po zaciętej walce, trium odniósł AZS wygrywając 15:13.