Dolcan Ząbki - Zawisza Bydgoszcz LIVE [NA ŻYWO]

Krzysztof Wiosna
Jakub Ziółkowski
Dolcan Ząbki - Zawisza Bydgoszcz LIVE . Zawisza w poprzedniej kolejce zremisował z Flotą Świnoujście 2:2. Z tego wyniku w Bydgoszczy nie do końca się cieszono, ponieważ do przerwy podopieczni Janusza Kubota prowadzili z flociarzami 2:0. Relacja NA ŻYWO od 15.30.

W drugiej połowie piłkarze ze Świnoujścia wykorzystali jednak błędy bramkarza i obrony niebiesko-czarnych i w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

W meczu z Dolcanem nie zagrają kontuzjowani: Skowroński, Jankowski, Oleksy i Gevorgyan. Ten ostatni w poprzednich meczach strzelił 3 bramki, dlatego też brak Vahana może być widoczny.

Dolcan Ząbki - Zawisza Bydgoszcz LIVE

W Ząbkach największym problemem jest skuteczność strzelecka.

W dotychczas rozegranych meczach, piłkarze z Ząbek tylko raz pokonali bramkarza rywali. Dolcan w ostatniej kolejce uległ w Katowicach miejscowemu GKS 1:3.

Bramkę dla Dolcanu zdobył na początku meczu Rafał Grzelak - nominalny obrońca. Trener Dolcanu - Robert Podoliński po meczy w Katowicach powiedział:
- Przegraliśmy trochę na własne życzenie. Prowadząc 1:0 praktycznie mieliśmy mecz na tacy jednak nie byliśmy tak zdeterminowani jak GKS pod bramką i według mnie - to zdecydowało.