Praca Bydgoszcz - Dyrektor Handlowy

Artykuł sponsorowany

Poszukujemy kandydata na stanowisko: DYREKTOR HANDLOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

zapewnienie osiągania celów sprzedażowych

pozyskiwanie nowych, kluczowych dla firm klientów

nawiązanie i budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi

tworzenie i aktywne zarządzanie strategią sprzedażową

tworzenie planów i budżetów oraz wyznaczanie celów dla zespołu*

Wymagania:

bardzo dobra znajomość rynku ICT

udokumentowane sukcesami doświadczenie w sprzedaży w sektorze ICT

doskonała znajomość zagadnień z zakresu zarządzania sprzedażą

wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub informatyczne

duża samodzielność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań*

Oferujemy:

uczestnictwo w dużych projektach opartych o nowoczesne technologie

konkurencyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wsparcie doświadczonego zespołu inżynierów*

Więcej informacji o firmie znajdziesz na stronie:
http://www.eximoproject.pl/ oraz https://www.facebook.com/eximoprojectpl
Zapraszamy do przesyłania CV na:
[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"

Eximo Project Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów informacyjnych, outsourcingu, budowy infrastruktury sieciowej i systemowej.

Jesteś pasjonatem nowych technologii?
Programistą? Admonistratorem? Specjalistą IT? Handlowcem?
Szukasz ciekawej pracy? Nie lubisz rutyny? Chcesz się rozwijać?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!