Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

To wyprzedaje wojsko w Bydgoszczy. Zobacz ceny i listę produktów na iuty w AMW

Michał Sierek
Michał Sierek
Co AMW w Bydgoszczy wystawiła na sprzedaż w lutowym przetargu? Na liście są między innymi wojskowe pojazdy, kuchnia polowa, sprzęt sportowy, muzyczny i medyczny. Zdjęcia i ceny zamieszczamy w galerii ▶▶
Co AMW w Bydgoszczy wystawiła na sprzedaż w lutowym przetargu? Na liście są między innymi wojskowe pojazdy, kuchnia polowa, sprzęt sportowy, muzyczny i medyczny. Zdjęcia i ceny zamieszczamy w galerii ▶▶ AMW w Bydgoszczy
Bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego organizuje w lutym kolejny przetarg. Do kupienia są jak zawsze wycofane z użytku wojskowe auta. Jest również sprzęt medyczny, muzyczny i sportowy. W galerii zamieszczamy ponad dwadzieścia pozycji, których chce się pozbyć wojsko. Ile trzeba zapłacić?

Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy ogłosił przetarg pisemny publiczny na sprzedaż wojskowego sprzętu. Otwarcie ofert nastąpi 12 lutego 2024 roku o godz. 12.00 w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Gdańska 163a.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Ofertę należy złożyć (przesłać/doręczyć) w kancelarii Oddziału w Bydgoszczy w terminie do 12.02.2024 r. do godziny 9.00 - informuje AMW.

Co wyprzedaje AMW w Bydgoszczy?

Wśród oferowanego sprzętu znalazły się jak zawsze pojazdy marki Honker. Najmłodszy z wystawionych na sprzedaż pojazd pochodzi z 2005 roku. Trzeba za niego zapłacić 12 000 zł. Jest też sanitarna wersja Honkera z 1999 roku za 16 000 złotych (bez wyposażenia).

Do kupienia są też autobus Autosan z 2004 roku, kuchnia polowa, sprzęt sportowy (między innymi bieżnie, orbitrek), pianino oraz sprzęt medyczny. Co dokładnie i za ile oferuje Agencja Mienia Wojskowego? Sprawdź w galerii:

WAŻNE:

  • Sprzęt oferowany/sprzedawany w przetargu jest niesprawny technicznie i wydawany bez instrukcji obsługi. Niesprawność oferowanego do sprzedaży sprzętu obejmuje swym zakresem, w szczególności: zniszczenia naturalne i eksploatacyjne, uszkodzenia, usterki, a także niekompletność podzespołów - zastrzega AMW.
  • Sprzedawane pojazdy będą wydane nabywcy bez akumulatorów, płynów eksploatacyjnych, tablic i dowodów rejestracyjnych.

Więcej informacji na temat przetargu znajdziesz na tej stronie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto