Trzecia porażka Astorii

Michał Młodzikowski
Koszykarze KPSW Astorii przegrali we własnej hali ze Zniczem Basket Pruszków 62:69.

Do przerwy prowadzili jednak bydgoszczanie. I to aż 39:22. Kryzys nadszedł w II połowie.

- Chłopacy wyszli jak by już ten mecz wygrali - mówił po meczu trener KPSW Astorii - Jarosław Zawadka. - Jestem bardzo zdenerwowany. Można przegrać mecz, ale po walce. W drugiej połowie z naszej strony walki nie było.

To trzecia porażka bydgoskiego zespołu. Szansa na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach I ligi już w niedzielę. Wtedy, także we własnej hali, Astoria podejmie Start Lublin.

KPSW Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 62:69 (24:13, 15:9, 12:25, 11:22)