Zawisza - Ruch: 12.04.2014 WYNIK meczu - ekstraklasa

MM Bydgoszcz
Od wtorku do kupienia są bilety na mecz 30. kolejki T-Mobile ...
Od wtorku do kupienia są bilety na mecz 30. kolejki T-Mobile ... J.Pruss
Zawisza Bydgoszcz ma zagwarantowany udział w rozgrywkach grupy A i walkę o tytuł mistrza Polski w piłce nożnej. Nie oznacza to, że sobotni mecz z Ruchem Chorzów był pozbawiony emocji. Cieszyć mogli się niestety tylko goście.

Niebiesko-czarni zagrali mecz 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Na własnym boisku podejmowali Ruch Chorzów. Po pierwszej połowie Zawisza przegrywa 0:1 z Ruchem. Klub z Chorzowa zdobywa bramkę w 42' minucie. Trafia Bartłomiej Babiarz. Po przerwie wydaje sie, że wynik już nie ulegnie zmianie, aż w 87' minucie gola dla gości strzela Surma, a trzy minuty później ostateczny wynik na 0:3 ustala Kuświk

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów: 0:3

Zapis relacji: sport.pomorska.pl

Przypominamy, że Zawisza Bydgoszcz ma już zapewniony udział w grze pierwszej ósemki i walkę o mistrzostwo Polski. Początek spotkania (tak jak wszystkich pozostałych ostatniej kolejki tej fazy) o godzinie 18:00. Kasy biletowe przed stadionem przy Gdańskiej są otwarte od 9:00 do 19:00.

Bilety na mecz Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 12 kwietnia są do kupienia w kasach przed stadionem: środa: 15:00 - 18:00, czwartek: 15:00 - 18:00. Od początku rundy wiosennej przed meczami rozgrywanymi przy Gdańskiej bilety można kupić w mobilnej kasie ustawianej w Urzędzie Miasta Bydgoszczy (parter przy portierni). Stoisko znajdziemy w czwartek (10.04) od godz. 10:00 do 16:00, piątek (11.04) od godz. 10:30 do 14:00.

Początek meczu 12 kwietnia o godzinie 18:00.

Ceny biletów na poszczególne trybuny:

Trybuna A – 35 zł
Trybuna B – 45 zł
Trybuna C i D – 25 zł

Bilet ulgowy na trybuny B, C i D kosztuje 20 zł, na trybunę A - 25 zł. Kto kupi tańszy bilet? młodzież szkolna do 14 lat włącznie, seniorów w wieku od 55 lat (urodzeni do 31.12.1959 roku), emerytów i rencistów po okazaniu legitymacji, kobiet, studentów do 26. roku życia na podstawie legitymacji, żołnierzy i innych służb mundurowych na podstawie legitymacji.

Bilet - Bydgoska Rodzina 3 Plus - 50 % ulgi na wszystkie trybuny

Po poprzednim meczu Zawiszy na własnym stadionie na trybunach pojawiło się wiele rodzin z dziećmi. Po meczu ze Śląskiem Wrocław klub dziękował na swojej stronie za taki doping. Teraz liczy na podobny.

"Klub WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. wraz ze wszystkimi zawodnikami i sztabem szkoleniowym pragnie z całego serca podziękować wszystkim kibicom, którzy tak licznie przybyli na (...) wygrany mecz naszego zespołu ze Śląskiem Wrocław. W szczególności dziękujemy młodym kibicom z trybuny "B", którzy wraz z rodzicami wspaniale dopingowali naszą drużynę. Swoją obecnością po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć i sprawiliście, ze trybuna "B" zyskała nowe, jakże radosne oblicze. Tak rodzinnej atmosfery mogą pozazdrościć nam wszystkie kluby Ekstraklasy. To właśnie Wy wszyscy przyłożyliście nie cegiełkę, a dużą cegłę do tego niezwykle ważnego zwycięstwa!" - brzmiało podziękowanie.