Fryzjer Paweł Pskit zaprasza w Łodzi - baner reklamowy na oficjalnej stronie Zawiszy

Tomasz Młynek
Paweł Pskit sędziował w sobotę mecz  Zawiszy Bydgoszcz z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Przez większą część spotkania prowadził Zawisza. Na minutę przed zakończeniem spotkania sędzia podyktował rzut karny dla Podbeskidzia za faul Pawła Strąka.

Właściciel Zawiszy Radosław Osuch miał  pretensje do sędziego Pskita, gdyż uważał, że spotkanie prowadził on skandalicznie.

To jest nowy Fryzjer Pskit - powiedział po meczu właściciel bydgoskiego klubu.

A Wy co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.
Paweł Pskit sędziował w sobotę mecz Zawiszy Bydgoszcz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Przez większą część spotkania prowadził Zawisza. Na minutę przed zakończeniem spotkania sędzia podyktował rzut karny dla Podbeskidzia za faul Pawła Strąka. Właściciel Zawiszy Radosław Osuch miał pretensje do sędziego Pskita, gdyż uważał, że spotkanie prowadził on skandalicznie. To jest nowy Fryzjer Pskit - powiedział po meczu właściciel bydgoskiego klubu. A Wy co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Screen strona Zawiszy
Nie milką echa rzutu karnego podyktowanego w końcówce meczu Zawiszy z Podbeskidziem. Wszyscy dopatrują się błędu sędziego Pskita. Na ciekawy pomysł wpadł jeden z kibiców, który wykupił baner reklamowy na oficjalnej stronie Zawiszy o takiej treści: "Fryzjer Paweł Pskit zaprasza w Łodzi". Czy sędzia może mieć coś wspólnego z popularnym "FRYZJEREM"?