Polska - Brazylia: na żywo, ONLINE. Mecz-finał MŚ w otwartym Polsacie! [21.09.2014]

MM Bydgoszcz
Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce mężczyzn rozkręcają się. ...
Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce mężczyzn rozkręcają się. ... Paweł Skraba
Trwają Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce mężczyzn. Nasi siatkarze po trudnej, pełnej zwrotów akcji i nerwów drodze przez trzy fazy grupowe i półfinał z Niemcami, dotarli do finału. Dziś mecz o złoto Polska - Brazylia! Zobacz na żywo w telewizji i internecie.

Pierwszego seta wygrywamy 26:24! Pierwszy krok w stronę finału. Czekamy na kolejne. Druga część spotkania wyglądała dobrze do czasu. Nasi siatkarze utrzymywali kilkupunktową przewagę, ale pod koniec seta Niemcom udaje się wyrównać i to oni mają piłkę setową, ale Polacy jeszcze bornią, wyrównują. Gra toczy się piłka za piłkę. Ostatecznie to Polacy okazują się lepsi i wygrywają seta 28:26! Jesteśmy coraz bliżej finału. W setach 2:0 dla nas!

Nie tak szybko, nie tak łatwo. W trzeciej części sobotniego meczu 25:23 dla Niemców. W setach 2:1. Czwarty set jest już ostatnim - zwyciężamy 25:21 i zapewniamy sobie finał!!! Braaawo panowie! Wynik meczu 3:1 dla Polski.

W niedzielę mecz o złoto. O 20:25 spotkanie Polska - Brazylia. Polsat zapowiedział, że jeśli nasi siatkarze awansują do finału, odkodują niedzielny mecz.

Polska - Brazylia na żywo, w tv i online

Polsat, ipla.tv, sport.pomorska.pl

Polska - Niemcy: zapis relacji na żywo:

sport.pomorska.pl

Siatkarze dostarczają wielu emocji. Ostatnie 4 mecze było 5-setowe. Ostatnie zwyciestwo z Rosją, a dokładnie 2 pierwsze wygrane sety, dały awans do kolejnego etapu Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn 2014. Początek spotkania półfinałowego 20 września o godzinie 20:25.

W pierwszej partii Polacy od początku prowadzą i utrzymują ten stan do końca I seta, wygrywając 25:22. Jeszcze jeden wygrany set i nasi siatkarze mogą być pewni awansu do półfinałów.

Stało się! Polacy wygrywają drugiego seta! I tym razem wynik to 25:22. Brawo panowie! Kolejne dwie części spotkania przegrywamy, w III secie 21:25, w IV 22:25, ale nasi siatkarze nie odpuszczają - w tie breaku wygrywają 15:11.

Mecz półfinałowy gramy z Niemcami w sobotę 20 września o 20:15

`

Zapis meczu akcja po akcji:

Polska - Rosja wynik 3:2

Siatkarze reprezentacji Polski zrobili ważny krok w stronę finałów i gry o najważniejsze trofeum - pokonali we wtorek Brazylię. Łatwo nie było. Kibice są przygotowani na podobny przebieg czwartkowego (18 września) meczu z Rosją.

Pierwszego seta wygrywamy 25:22. W drugim wynik odwraca się i 25:22 pokonują nas Brazylijczycy. Trzecia partia spotkania bolesna dla nas - rywale pokonują Polskę 25:14.W czwartej nasza kadra odradza się i wygrywa seta 25:18. W tie breaku to my jesteśmy lepsi i zwyciężamy 17:15.

Polska - Brazylia: wynik 3:2

Reprezentacja Polski awansowała do grona 6 najlepszych drużym Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce mężczyzn. W grupie G znaleźliśmy się z Brazylią i Rosją. Przed nami trudne mecze. Pierwszy we wtorek 16 września o 20:25 Polska - Brazylia w Łodzi.

W niedzielę 14 września wieczorem mecz Polska - Francja, który decyduje o miejscu, z jakiego wyjdziemy do 6 najlepszych drużyn tegorocznych mistrzostw. Awans mamy zapewniony dzięki grze innych reprezentacji naszej grupy.

Pierwszego seta Polacy wygrywają 25:18. W drugiej partii spotkania lepsza Francja, która seta wygrywa 25:21. Trzecia część spotkania dla naszych siatkarzy 25:23. Kolejny set także dla Francuzów 25:22. W ostatniej partii spotkania to Polacy okazują się lepsi i wygrywają 15:12.

Polska - Francja: zapis relacji akcja po akcji

W sobotę 13 września reprezentacja Polski gra trzeci mecz drugiej fazy MŚ 2014 w siatkówce mężczyzn. W pierwszym secie pokonują Iran 25:17. W drugiej partii Polska wygrywa 25:16. Trzecią partię przegrywamy 24:26. Sukcesu nie przynosi także 4. set 19:25. O wygranej Polaków decyduje dopiero 5. część spotkania 16:14.

Polska - Iran wynik 3:2

Polska przegrała z Włochami pierwszego seta 19:25. W drugim naszym siatkarzom poszło już lepiej i wygrali 25:18. Trzecia partia spotkania również pomyślna dla gospodarzy MŚ - 25:20. W czwartym secie było gorąco, obie reprezentacje walczyły o każdy punkt, ale to Polacy w końcówce okazali się lepsi i wygrali spotkanie! 26:24

W setach 3:1.

Z kim teraz przyjdzie się zmierzyć naszym siatkarzom? W środę 10 wrzesnia mecz z USA zakończył się porażką 1:3. Dzień później (11.09.2014) wygrane spotkanie na boisku z Włochami, a w sobotę bo drugiej stronie siatki będzie Iran. Na koniec rywalizacji w grupie E mecz z Francją.

`

Czas na rywalizację Polski z siatkarzami z Włoch - trzymamy kciuki!

Siatkówka. Polacy mają za sobą mecze pierwszego etapu, niemal wszystkie wygrali 3:0, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, ale jednocześnie nie można lekceważyć kolejnych rywali. Jedynego seta w I etapie biało-czerwoni stracili w spotkaniu z Kamerunem.
`

Mecz otwarcia nasi siatkarze rozegrali na Stadionie Narodową z Serbami, których stawiano, jako najgroźniejszego grupowego rywala. Polacy pokazali się bardzo dobrze i nie pozwolili wydrzeć sobie nawet jednego seta. W drugim meczu po drugiej stronie siatki stała kadra Australii. Już również nasi reprezentanci spokojnie wygrali spotkanie.

`

Polacy podczas Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce mężczyzn grali w grupie A, druga faza z udziałem gospodarzy toczy się w grupie E. Mecz w czwartek 11 września rozpocznie się o godzinie 20:25.

`

Przypominamy, że w Bydgoszczy można wspólnie kibicować w strefie kibica, która jest ustawiona obok hali Łuczniczka, gdzie również będą rozgrywane spotkania tegorocznych mistrzostw.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą oglądać spotkania na kanałach od 444 do 448, a pozostali odpłatnie ipl.tv