POLSKA - Bułgaria, WYNIK meczu, ME 2013 siatkarzy

MM Bydgoszcz
P. Skraba/archiwum
Siatkówka: Od meczu z Bułgarami zależało czy biało-czerwoni wezmą udział w dalszych rozgrywkach. Pojedynek Polska - Bułgaria po długiej walce zakończył udział naszej reprezentacji w Mistrzostwach Europy.

Polska - Słowacja: online, transmisja tv, skład, gdzie obejrzeć na żywo mecz [15.11.2013]

Koniec marzeń polskich siatkarzy i kibiców o medalu...
Piaty set: Polska - Bułgaria 2:3
Ostatnia partia spotkania była bardzo wyrównana do samego końca.Ale w decydującym momencie silniejsi okazują sięBułgarzy 16:18
Czwarty set: Polska Bułgaria 2:2

Nie udaje się wywalczyć upragnionego zwycięstwa. Wszystko rozstrzygnie się tie-breaku**24:26

20:20 Znów wszystko rozstrzyga się w końcówce seta
Po powrocie na boisko udaje się wyrównać.
W tej partii sytuacja odwróciła się i na drugiej przerwie Bułgaria w meczu z Polską prowadzi 14:16.
Tym razem pierwsza przerwa techniczna dla naszych rywali, 7:8

W drugim secie początek wygląda bardzo równo, na jednopunktowe prowadzenie wychodzą Bułgarzy, ale biało-czerwoni nie pozwalają im odskoczyć i remisują 6:6
Pierwszy set
: Polska - Bułgaria 1:0

Polacy szczęśliwie doprowadzają pierwszą partię do końca 25:22
Końcówka I seta zapowiada się nerwowo, jest 19:19
Na drugą przerwę techniczna schodzimy prowadząc 16:14
O czas prosi wkrótce Andrea Anastasi, 14:12

Rywale chyba nie mogą znaleźć dobrego sposobu na zdobycie punktów i prowadzenie. Przy stanie 12:7 trener Bułgarów bierze czas.

Mecz z Bułgarami rozpoczyna się pomyślnie dla naszych siatkarzy. Na pierwszą przerwę techniczną schodzą prowadząc 8:4.

Co prawda biało-czerwoni wygrali 2 z 3 meczów w swojej grupie, ale pierwsze miejsce zajęli w niej Francuzi. Polska musi stoczyć bój z Bułgarią w barażach, aby awansować do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Bułgaria nie będzie łatwym przeciwnikiem, a forma naszych siatkarzy też nie prezentuje się "medalowo" zdaniem kibiców.

Polska - Bułgaria: wynik: 2:3

Transmisję telewizyjną prowadzi Polsat Sport. Mecz można obejrzeć także dzięki ipla.tv