Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ruch Radzionków - Zawisza Bydgoszcz 4:1 [ZDJĘCIA]

Marcin Szczepański
Na nową gwiazdę Ruchu Radzionków wyrasta Idrissa Cisse, który w drugim z rzędu meczu pomógł Cidrom w zwycięstwie. W wygranym 4:1 spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz zdobył dwie bramki, a dwie kolejne w samej końcówce dołożył rezerwowy Łukasz Tumicz. Zobacz ZDJĘCIA z meczu.

Już od pierwszych minut do ataku ruszyli gospodarze. Zawisza z początku jakby zaspał i źle wszedł w mecz, co Ruch bardzo szybko wykorzystał. Niemal w pierwszej ofensywnej akcji, już w 2. minucie świetnie wypuszczony został Idrissa Cisse, uciekł obrońcom i nie dał szans stojącemu w bramce Zawiszy Bojanowi Pejkowowi.

Rozpędzony Ruch nie zamierzał na tym poprzestawać i chciał wykorzystać słaby początek gości. W 7. minucie po składnej akcji i wymianie kilku piłek Cisse odegrał do Giesy, który starał się zaskoczyć Pejkowa z ostrego kąta, jednak tym razem bramkarz zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

Na spotkaniu nie mogli pojawić się w tradycyjnej, licznej grupie kibice Zawiszy. Niewielka, kilkudziesięcioosobowa grupa wybrała się jednak na to spotkanie i zasiadła wśród kibiców miejscowych, gdzie z trybun od czasu do czasu dało się słyszeć ich doping. W pierwszej połowie poderwali się z miejsc w 13. minucie, kiedy do siatki trafił Błażej Jankowski. Sędzia uznał jednak, że piłkarz gości był na spalonym i gola nie uznał.

Później kibice gości bardzo długo siedzieli w ciszy, gdyż nie mieli za bardzo powodów do radości.