St. Patrick's - Legia: WYNIK meczu rewanżowego, Liga Mistrzów [23.07.2014]

MM Bydgoszcz
freeimages.com
W pierwszym meczu Legia Warszawa zaledwie zremisowała z St. Patrick's. Zaledwie, ponieważ kibice liczyli na pewne zwycięstwo piłkarzy ze stołecznego klubu. Jak Legia poradziła sobie w meczu rewanżowym?

Po pierwszej połowie było 1:0 dla polskiego klubu. Prowadzenie dał Radovic w 25. minucie. Druga partia spotkania szerzej otworzyła worek z bramkami. Dla Legii trafiali Żyro (69.), Radović (82.), Saganowski (87.) i w doliczonym czasie gry samobójcza Byrne (90 + 2).

Kolejnym rywalem Legii Warszawa będzie Celtic.

Trwają rozgrywki kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów 2014/2015. W drugiej rundzie mecz rewanżowy Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Saint Patrick's. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Doszło do niego 16 lipca.

`

Drugie i decydujące o dalszych losach warszawskiego klubu w Lidze Mistrzów spotkanie odbędzie się 23 lipca. Początek rywalizacji o godzinie 20:45.