Transfer Bydgoszcz: bydgoscy siatkarze mają nową maskotkę [zdjęcia]

Bydgoscy siatkarze po wielu tygodniach przerwy powrócili na boisko "Łuczniczki". Co prawda mecz ze Skrą Bełchatów był tylko towarzyskim, ale i tak przyciągnął wielu spragnionych siatkówki kibiców. Odbyła się prezentacja drużyny i nowej maskotki.

Polska - Turcja: online, transmisja, ME 2013 siatkówka

W meczu kontrolnym Transfer przegrał ze Skrą 0:3. Był to mecz towarzyski, więc drużyny rozegrały jeszcze jednego seta. Ten również należał do gości.

Sezon Plusligi 2013/2014 rozpocznie się 12 października. Już wiadomo kogo mamy w składzie drużyny, która nie jest już Delectą a Transferem Bydgoszcz. Nowa jest także maskotka drużyny. Fisiela zastąpił miś, który jeszcze nie ma imienia. Tu szansa dla pomysłowych kibiców . Klub ogłosił konkurs na imię.

Składy z meczu 12 września:
Transfer Bydgoszcz: Salas, Portuondo, Wieczorek, Nowakowski, Wika, Waliński, Stysiał (libero) oraz Sieńko, Wiese,
Skra Bełchatów: Uriarte, Wlazły, Pliński, Kłos, Antiga, Konieczny, Conte (libero) oraz Pietrzak, Maćkowiak.