V Festiwal Radosnych Serc. Zgłoś swoje dziecko na warsztaty!

MM Bydgoszcz
MM Bydgoszcz
Fundacja "Nowe Pokolenie" zachęca do udziału w bezpłatnych ...
Fundacja "Nowe Pokolenie" zachęca do udziału w bezpłatnych ... materiały nadesłane
Fundacja "Nowe Pokolenie" zachęca do udziału w bezpłatnych warsztatach dla dzieci i młodzieży z Bydgoszczy.

- Celem przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans w dostępie do edukacji kulturalnej oraz promocja aktywnych form spędzania czasu wolnego poprzez poszerzanie wiedzy i zainteresowań artystycznych młodych ludzi, którzy, na co dzień mają utrudniony dostęp do różnorodnych działań twórczych - informują organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w dniach 1-11 lipca w Domu Muzealnika na terenie Muzeum Archeologicznego w Biskupinie i weźmie w nich udział 35 uczestników. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Województwo Kujawsko-Pomorskie oraz Miasto Bydgoszcz.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY dla zakwalifikowanych osób.

Uczestnicy warsztatów pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów będą mieli szansę zaprezentować swoje talenty przed szeroką publicznością. Zajęcia obejmą cztery grupy tematyczne: taneczną, teatralną, wokalną i plastyczną.

Intensywne 11-dniowe warsztaty zakończą się autorskim widowiskiem w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy w wykonaniu uczestników warsztatów, prezentacją multimedialną z przebiegu warsztatów oraz wystawą stworzonych prac plastycznych.

Zgłoszenia na warsztaty będą przyjmowane do piątku 16 maja. Więcej informacji na stronie www.nowe-pokolenie.pl.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie