#WspieramyLokalnyBiznes - otwarte warsztaty - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w kujawsko-pomorskim!
Wesprzyj lokalny biznes w kujawsko-pomorskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z kujawsko-pomorskiego, w branży „otwarte warsztaty”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w kujawsko-pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „otwarte warsztaty”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

MOTORYZACJA – warsztaty samochodowe

Bydgoszcz

Pit Stop - Mechanika Samochodowa

Zajmujemy się mechaniką samochodową w pełnym zakresie czynności. Od wymiany oleju, poprzez naprawę zawieszeń czy układów hamulcowych, aż do remontów kapitalnych silników, łącznie z dużymi silnikami np.: 4.2 TDI z grupy VW czy silniki n62 i n63 z BMW. Niestraszne są nam mocne silniki 4.8 z Porsche czy Jaguary 5.0 compressor.
W celu podnoszenia naszych kwalifikacji wstąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci warsztatów OK Serwis.
W obecnej sytuacji związanej z koronowirusem oferujemy Państwu usługę Door2Door oraz dezynfekcję pojazdu przed i po naprawie.


Pomoc Drogowa Bydgoszcz Hol Wiesiek

Jesteśmy firmą rodzinną i od początku lat 90'tych zajmujemy się holowaniem pojazdów osobowych i ciężarowych na terenie Bydgoszczy i okolic. Działamy całą dobę.
Przewozimy: samochody nowe, rozbite, lekko niesprawne; auto w dowolnym stanie technicznym; kontenery i inne ładunki niewymiarowe; przyczepy; jednoślady; jachty. Jeżeli szukasz warsztatu samochodowego zadzwoń do nas, a pomożemy Ci znaleźć najlepszy warsztat z najkrótszym czasem oczekiwania. Pomoc Drogowa Bydgoszcz.


Auto service Maciej Lewandowski

Naprawa i konserwacja samochodów.


AUTO KOMPLEX ROBERT ZUDZIN NAPRAWY POWYPADKOWE

30-letnie doświadczenie w kompleksowych naprawach powypadkowych gwarantuje bezpieczeństwo naszych profesjonalnych usług i likwidacji szkód, również bezgotówkowo, z wszystkimi T.U.
Oprócz tego, że naprawiamy auta, to pomagamy też w procesie likwidacji szkody od jej zgłoszenia po odbiór auta, reprezentujemy dobrze pojęty interes klienta dla uzyskania pełni należnych klientowi praw i odszkodowania.
Dysponujemy samochodami zastępczymi, wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem naprawczym i bezpyłową komorą lakierniczą.
Pracujemy na sprawdzonych materiałach lakierniczych i preferujemy stosowanie oryginalnych części zamiennych. Wykonujemy też inne, drobne usługi blacharsko – lakiernicze, np. usuwanie spoterem wgnieceń bez konieczności lakierowania auta. Ponieważ jesteśmy pewni dobrze wykonanych usług, na każde naprawione u nas auto dajemy gwarancję.


Toruń

PHU Auto Czar Stacja Kontroli Pojazdów i Auto Serwis

Stacja Kontroli Pojazdów do 3,5 T. Auto Serwis: szybkie naprawy, bez kolejki, naprawa zawieszeń, geometria 3d, klimatyzacja, ozonowanie, naprawy bieżące, wymiana oleju i filtrów, rozrządy, sprzęgła, naprawy układów hamulcowych, wulkanizacja i opony.


Włocławek

Centrum Kosmetyki Samochodowej Krystian Ruszkowski

Firma zajmuje się kompleksową obsługą aut z zakresu: kosmetyki aut (pranie tapicerki, czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej, polerowanie lakieru, powłoki ochronne oraz inne usługi poprawiające wygląd auta), napraw bieżących, diagnostyki komputerowej, klimatyzacji, renowacji i konserwacji aut zabytkowych.


Inowrocław

MONFAB AUTO NAPRAWA FABIAN PUCHALSKI

Naprawa, serwis samochodów osobowych i dostawczych. Szeroki zakres usług.


Tuchola

Premio Jaryś Ryszard Szulczyński

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Auto Serwis: szybkie naprawy, bez kolejki, naprawa zawieszeń, geometria 3d, klimatyzacja, ozonowanie, naprawy bieżące, wymiana oleju i filtrów, rozrządy, sprzęgła, naprawy układów hamulcowych, wulkanizacja i opony.


Zobacz inne branże w regionie

W czerwcu zapłaciliśmy w sklepach mniej niż w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie