#WspieramyLokalnyBiznes - usługi dla firm - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Jak lokalny biznes w kujawsko-pomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w kujawsko-pomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z kujawsko-pomorskiego, w branży „usługi dla firm”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w kujawsko-pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi dla firm”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

OBSŁUGA FIRM - ubezpieczenie, księgowość, tłumaczenia, marketing/promocja, ochrona (branża security), obsługa prawne,  usługi finansowe

Bydgoszcz

Tax-Spot Anna Ciepła Anita Plisińska S.C.

Eksperckie biuro rachunkowe służy pomocą w przepisach tarczy antykryzysowej oraz przeprowadza przez meandry księgowości zarówno małych i jak i dużych przedsiębiorców.


Toruń

LaViv Design

Projektowanie i/lub odświeżenie wizerunku firm aby estetyka pracowała na jej sukces. IDENTYFIKACJA WIZUALNA | DESIGN & BRANDING I REKLAMA | PROJEKTOWANIE GRAFICZNE


EKOPRAL Pralnia chemiczna Pralnia wodna

Ekspert w branży pralniczej, specjalista ozonowania. Obsługa klientów indywidualnych, firm i instytucji. Serwis pralniczy odzieży roboczej, ochronnej i służbowej. Obsługa SPA, apartamentów, restauracji.


POWSINOGA

Multifunction manager #PR #ADS #EVENT. "Ugaszę pożar w Twojej firmie lub wzniecę ogień." Na koncie ponad 1000 wydarzeń jak koncerty. festiwale, kampanie reklamowe, akcje medialne itp. itd. Konsultacje od 99 zł netto za 1 h - pierwsza gratis - wystarczy zaprosić mnie na kawę lub piwo, w ostateczności na lunch. "Gaszę pożary w miastach, na wioskach. Miksuję po partyzancku różne narzędzia marketingowe, od outdooru, przez pełen artyzmu copywriting, po social media."


Włocławek

Biuro tłumaczeń

Tłumaczenia przysięgłe i zwykle.


Żnin

Ubezpieczenia Premium Finance Marek Kozłowski

Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i na życie. Zdalne zawieranie polis.


Gostycyn

Polisa Expert Gostycyn Karol Brząkała

Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i na życie. Zdalne zawieranie polis.


Zobacz inne branże w regionie

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie