#WspieramyLokalnyBiznes - remonty i ogrodnictwo - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy wiesz, że w kujawsko-pomorskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w kujawsko-pomorskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z kujawsko-pomorskiego, w branży „remonty i ogrodnictwo”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w kujawsko-pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „remonty i ogrodnictwo”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

DOM - remonty, naprawy, ogrodnictwo

Bydgoszcz

Dobrzeremontujemy.pl remonty i wykończenia

Firma Dobrzeremontujemy.pl remonty i wykończenia zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań, domów i biur. Usługi świadczymy na terenie Bydgoszczy i okolic. Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych prac oraz przystępna cena. Zachęcamy do kontaktu.


Rotopino.pl S.A.

Od przeszło 20 lat sprzedajemy narzędzia, elektronarzędzia i sprzęt ogrodniczy. Zakupów możesz dokonać bezpośrednio w naszym e-sklepie, paczkę dostarczy kurier.


Toruń

MAR-MAG

Projektujemy, dostarczamy i instalujemy systemy nawadniające oraz urządzenia techniki pompowej.


Korab

Jesteśmy na rynku od 1999 r. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu łazienek. Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów w Toruniu, Bydgoszczy (ul. Łęczycka 8, tel. 535 354 054, [email protected]) bądź Inowrocławiu (ul. Toruńska 61, tel. 692 354 531, inowrocł[email protected])! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, armatura, kabiny prysznicowe, wanny, stelaże podtynkowe, odpływy łazienkowe, meble łazienkowe, akcesoria i lustra, zlewozmywaki, grzejniki, jacuzzi.


Grudziądz

HURT-DETAL ART. MET-CHEM S.C.ANDRZEJ GMIŃSKI,GRZEGORZ PLATH S.C.


PPU EKOBUD Sp. z o.o.

Handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi, instalacjami sanitarnymi, narzędziami i elektronarzędziami. Produkcja i sprzedaż styropianu, dekoracji i elementów styropianowych.


Aleksandrów Kujawski

FHU PIK-BUD KAROLINA LEWANDOWSKA

Sprzedaż oraz montaż stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych oraz rolet. Ponadto sprzedaż oraz montaż drzwi wewnętrznych, paneli podłogowych wraz z listwami przypodłogowymi.


Osielsko

Dominik Micał

Ogrodnicy Zen - firma świadcząca usługi ogrodnicze. Specjalizujemy się w zakładaniu trawników i systemów automatycznego nawodnienia. Posiadamy serwis RainBird.


Zobacz inne branże w regionie

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie