#WspieramyLokalnyBiznes - edukacja - te firmy działają online i zdalnie w kujawsko-pomorskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Jak lokalny biznes w kujawsko-pomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w kujawsko-pomorskim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z kujawsko-pomorskiego, w branży „edukacja”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w kujawsko-pomorskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „edukacja”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

EDUKACJA - nauczanie zdalne, platformy, kursy, szkoły językowe etc.) oraz szkolenia, kursy, doradztwo (w tym webinaria i e-learningi)

Bydgoszcz

Adh-hobby.com

Adh-hobby to sklep stacjonarny oraz platforma sprzedaży internetowej kreatywnych produktów do różnych technik plastyczno-manualnych tj: decoupage, scrapbooking, mixmedia, szydełkowania itp. Prowadzimy warsztaty kreatywne w naszej pracowni i na terenie, a podczas kwarantanny koronowirusa także kursy on-line i instruktaż z gotowymi zestawami do zajęć DIY, czyli zrób to sam, które dostarczamy przez paczkomat, kuriera lub z odbiorem własnym.


Atelier Wizerunku Magdaleny Andler AWMA

Nazywam się Magdalena Andler. Z wykształcenia mgr inż. zarządzania. Trener spójnego wizerunku, kolorystka, stylistka i wizażystka. Od 2007 roku prowadzę Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuję się kreowaniem wizerunku zarówno firm, polityków, jak i osób prywatnych. W swojej pracy ogromny nacisk kładę na poznanie osób z którymi pracuję, naukę samoakceptacji i spójność wizerunku. Uczę poznawać siebie i budować wizerunek całkowicie zgodny z wewnętrznym "ja". Kolorystyka, ubiór, makijaż to wisienka na torcie w poznawaniu i akceptacji siebie. Cały czas dbam o swój rozwój na wielu płaszczyznach m.in. neuropsychologii, by jeszcze lepiej wcielać swoją misję w życie. Z ostatnich wydarzeń w moim życiu zawodowym: udział w projekcie "Diamenty Kobiecego Biznesu", gdzie z ponad setką kobiet opisujemy w książce swoją drogę biznesową. 13 stycznia odebrałam statuetkę LWICY BIZNESU, wygrałam w głosowaniu w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY.


Chustynka.pl Justyna Chmiel Doula

Sklep z chustami i nosidłami dla dzieci. Szkolenia z zakresu bezpiecznego noszenia dziecka w chuście. Przygotowanie do porodu i macierzyństwa.


Helen Doron Bydgoszcz Fordon

Angielski dla dzieci i młodzieży od 1 do 19 lat.


Edu-Center

Od kilkunastu lat uczymy języków obcych, języka polskiego oraz matematyki. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy niezapomniane półkolonie dla dzieci w walacje letnie i zimowe.


Toruń

SKK EDU

Policealna Szkoła Farmaceutyczna - zapisz się online! Prowadzimy nabór na semestr pierwszy. Do Szkoły można zapisać się tel. 695 390 490 lub przez stronę www.skk.pl. U nas zdobędziesz zawód poszukiwany na rynku pracy. Zobacz nasze pracownie i opis kierunku na www.skk.pl


SKK SCHOOL

Prowadzimy kursy online z certyfikatem MEN.


Katarzyna Drążkowska

Szkolenia on-line w zakresie zdalnego zarządzania zespołem i zarządzania kryzysowego.


Małgosia ze Studio Moloko Foto

Na co dzień fotograf, od jakiegoś czasu trener i nauczyciel fotografii.


Kamil Fiszer

Pokazuję, jak tworzyć skuteczne systemy pozyskiwania klientów i jak budować biznes online.


BLIŻEJ SIEBIE- Terapia, Edukacja, Rozwój - Ireneusz Margol

Terapia uzależnień, psychoedukacja, szkolenia, profilaktyka.


Włocławek

EDUINO Adrian Stasiński

Zajęcia on-line dla dzieci z elektroniki (arduino), programowania i tworzenia gier.


My School Centrum Szkoleniowo - Językowe

Witajcie w My School! Zapraszamy na kursy językowe:
Angielski dla dorosłych Direct English
Angielski dla dzieci KIDS English
Niemiecki Direkte Methode
Kursy prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania – w grupach i indywidulanie. Trwają zapisy na Kursy szybkiego czytania, zapamiętywania i koncentracji! Zapraszamy również na specjalistyczne zajęcia rozwojowe: trening umiejętności społecznych,
terapię ręki.


Toruń, Cała Polska

Akademia Emocji

Uczymy dzieci kompetencji przyszłości. Zajęcia dla młodzieży, rodziców, nauczycieli, pedagogów i psychologów. Pozytywna dyscyplina w domu i w szkole oparta na szacunku, uprzejmości i jednocześnie stanowczości. Prowadzimy zajęcia w naszych dwóch ośrodkach w Toruniu, w szkołach, a także online. W swojej ofercie mamy superwizje, spotkania z mentorami i ciachami.


Zobacz inne branże w regionie

W czerwcu zapłaciliśmy w sklepach mniej niż w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie