Zawisza - Cracovia: [wynik] mamy pierwsze zwycięstwo w sezonie!

MM Bydgoszcz
AGW
Ekstraklasa: Mecz 7. kolejki Zawisza Bydgoszcz rozegrał na własnym boisku w sobotę 14 września. Dotąd naszemu klubowi nie udało się wygrać żadnego spotkania w najwyższej polskiej lidze. Ale nadszedł ten czas, że po wielu latach klub z Bydgoszczy wygrywa mecz ekstraklasy!

Sytuacja Zawiszy nie wygląda korzystnie, gdyż klub zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, gdzie sklasyfikowanych jest 16 drużyn. Na 6 spotkań 3 przegraliśmy i tyle samo zremisowaliśmy.

Kibice czekali na upragnione pierwsze zwycięstwo. I doczekali się wyniku 2:0 dla Zawiszy! Do bramki rywali trafiali Bernardo Vasconcelos w 60, minucie, a 8 minut później Sebastian Ziajka. Piłkarze na stadionie przy Gdańskiej zagrali z drużyną z Krakowa w sobotę o 15:30.

Kolejny mecz niebiesko-czarnych 21 września na wyjeździe z Lechią Gdańsk.