Zawisza pokonał Czarnych

Michał Młodzikowski
Bydgoscy piłkarze nie zachwycili grą, ale najważniejszy jest wynik.

Zawisza pokonał w środę Czarnych 2:0. Pierwszą bramkę w 28. minucie zdobył Marcin Sobczak. Wynik ustalił tuż przed końcem pierwszej połowy meczu Jacek Magdziński.

Po tym spotkaniu bydgoszczanie mają 45 punktów - tyle samo, co Górnik Polkowice. 2 "oczka" tracą do Zagłębia Sosnowiec i 7 do Ruchu Radzionków. Następny ligowy pojedynek nasz zespół rozegra już w sobotę. Na własnym boisku podejmie Olimpię Grudziądz. Początek meczu o 18.

Zawisza Bydgoszcz – Czarni Żagań 2:0
28. Sobczak, 45. Magdziński

Zawisza: Witan – Warczachowski, Łukaszewski, Dąbrowski, Stefańczyk – Maziarz, Batata, Rybski (75. Podgórski) – Kosmalski (80. Kosmalski), Magdziński (67. Tarnowski), Sobczak (87. Szal).
Czarni: Buchala - Gajowy, Sudoł, Galuś, Piechowiak - Chrobot, Wróbel (65. Khadi), Tracz, Janus (46. Hajdamowicz) - Małecki (89. Szczur), Bania.