Artego Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 70:71

MM Bydgoszcz
Nie udał się ligowy debiut koszykarkom Artego Bydgoszcz. Zespół ...
Nie udał się ligowy debiut koszykarkom Artego Bydgoszcz. Zespół ... Michał Młodzikowski
Nie udał się ligowy debiut koszykarkom Artego Bydgoszcz. Zespół Adama Ziemińskiego przegrał z KK ROW Rybnik.

To był bardzo wyrównany i zacięty mecz. Obie drużyny grały niezwykle ambitnie i żadna nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi. Pierwszą kwartę Artego wygrało 15:13, drugą 19:18, a w trzeciej padł remis po 18.

Decydująca czwarta kwarta układała się po myśli bydgoszczanek. W końcu udało się odskoczyć na kilka punktów. W połowie ostatniej części Artego prowadziło 62:54. Rybnik zdołał dogonić. Na 9 sekund przed końcem meczu było już tylko 70:69. Wtedy o czas poprosił trener Ziemiński. Przyjezdne spudłowały za trzy, ale piłkę zebrała Rachele Fitz. Pod samym koszem trafiła i wyprowadziła na jednopunktowe prowadzenie swój zespół. Po wznowieniu gry faul przy rzucie próbowała jeszcze wymusić Kułaga, ale ta próba nie udała się.

Artego Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 70:71 (15:13, 19:18, 18:18, 18:22)

Dołącz do MMBydgoszcz.pli napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!