Czarne koszulki koszykarek Artego - przeciw dopalaczom

Dorota Kowalewska
A na nich napis „Stop dopalaczom”. Tak ubrane wybiegły na boisko w niedzielę dziewczyny.

Bydgoskie koszykarki postanowiły włączyć się w edukację na temat dopalaczy. W niedzielnym meczu wyszły na parkiet w czarnych koszulkach.
To była rozgrzewka podczas przerwy pomiędzy drugą a trzecią kwartą. Ku zdumieniu kibiców, dziewczyny zmieniły stroje i w takich koszulach przeprowadzały rozgrzewkę.
Może właśnie to przyczyniło się do ich zwycięstwa? Niedzielny mecz Artego zakończył się zwycięstwem bydgoszczanek, które w dogrywce pokonały mistrzynie Polski, Lotos Gdynia, 87:83.
W tej chwili zajmują one czwarte miejsce w tabeli, mając na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę.