Nie zagłosujemy, jeśli zapomnimy wziąć z domu dokument potwierdzający tożsamość. Komisja sprawdzi, czy jesteśmy wpisani do spisu wyborców i dopiero wtedy wyda kartę do głosowania. Na karcie formatu A4 znajdziemy ułożone w kolejności alfabetycznej nazwiska dwóch kandydatów na prezydenta RP. Po lewej stronie każdego nazwiska będzie kratka. Żeby zagłosować na wybranego polityka trzeba postawić "X" w odpowiedniej kratce. Jeśli wyborca umieści "X" przy nazwiskach więcej niż jednego kandydata, to głos będzie nieważny. Podobnie stanie się, jeśli do urny powędruje czysta karta. Instrukcję jak oddać głos znajdziemy na karcie do głosowania.
Co warto sprawdzić przed głosowaniem? Dwie rzeczy. Po pierwsze, czy na karcie jest pieczątka obwodowej komisji wyborczej oraz nadruk Państwowej Komisji Wyborczej. Po drugie, członków komisji można zapytać, czy wszyscy kandydaci startują. Jeśli w ostatniej chwili wycofa się któryś z polityków, to obwodowa komisja nie będzie mogła ich wykreślić.
Wstępne wyniki wyborów będą znane już w niedzielę wieczorem. Na stronie internetowej www.pkw.gov.pl znajdziemy wizualizację z informacjami o wynikach i frekwencji wyborczej.
Lista okręgów wyborczych w Bydgoszczy:
1.
Adres: Siedziba Rady Osiedla Piaski, ul. Drzycimska 7
Granice obwodu: ulice: Alfonsa Hoffmanna, Błądzimska, Błotna, Borzenkowska, Cekcyńska, Drzycimska, Gościeradzka, Jeżewska, Komierowska, Korzenna, Kotomierska, Ks. Augusta Szamarzewskiego, Kuźnicka, Laskowicka, Mąkowarska, Mochelska, Myślęcińska, Niewieścińska, Obozowa, Obrońców Tobruku, Okrężna, Piaski, Piotra Bartoszcze, Przechowska, Runowska, Rytelska, Saperów od nr 139 i od nr 238 do końca, Serocka, Smętowska, Smukalska od nr 1 do nr 111 i od nr 2 do nr 48, Terespolska, Unisławska, Wąwelska, Wierzchucińska, Wudzyńska, Zbrachlińska, Żołędowska
2.
Adres: Gimnazjum Nr 28, ul. Żeglarska 67
Granice obwodu: ulice : Jachtowa, Jednostronna, Kąpielowa, Kolejarska, Ludwikowo od nr 9 i od nr 12 do końca, Niecała, Olsztyńska, Poprzeczna, Półwiejska, Racjonalizatorów, Szyperska, Zakątek, Zamknięta, Żeglarska od nr 1 do nr 91 i od nr 2 do nr 64B
3.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 36, ul. Średnia 98
Granice obwodu: ulice : Andrzeja Kmicica, Batalionów Chłopskich, Czołgistów, Grenadierów, Gwardzistów, Józefa Bema, Kanonierów, Komandosów, Kosmonautów, Krzemieniecka, Księcia Witolda, Leszka Białego, Ludwikowo od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 10, Onufrego Zagłoby, Partyzantów, Poligonowa, Rakietowa, Rynkowska, Saperów od nr 1 do nr 137 i od nr 2 do nr 236, Spadochroniarzy, Starogardzka, Średnia, Zawiszy Czarnego, Żeglarska od nr 66 i od nr 93 do końca
4.
Adres: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 dla Dzieci i Młodzieży z Upośledzeniem Umysłowym, ul. Graniczna 12
Granice obwodu: ulice: Grunwaldzka od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 26, Maksymiliana Jackowskiego od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 20, Marszałka Focha od nr 38 do końca
5.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Śląska 7
Granice obwodu: ulice: Adama Naruszewicza, Artura Grottgera, Garbary, Kącik, Królowej Jadwigi od nr 1 do nr 21 i od nr 2 do nr 14, Władysława Łokietka od nr 1 do nr 19a i od nr 2 do nr 18
6.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Śląska 7
Granice obwodu: ulice : Henryka Siemiradzkiego, Ks. Jana Długosza, Maksymiliana Jackowskiego od nr 15 i od nr 22 do końca, Śląska od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 24, Władysława Łokietka od nr 20 i od nr 21 do końca
7.
Adres: Zespół Szkół Nr 6, ul. Staroszkolna 12
Granice obwodu: ulice: Chełmińska, Graniczna, Grunwaldzka od nr 28 do nr 78, Jasna, Plac Chełmiński, Śląska od nr 26 i od nr 27 do końca
8.
Adres: Zespół Szkół Nr 6, ul. Staroszkolna 12
Granice obwodu: ulice: Czarna Droga, Grunwaldzka od nr 17 do nr 83, Kanałowa, Nad Kanałem, Nowogrodzka, Staroszkolna, Wrocławska
9.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, ul. Nowogrodzka 3
Granice obwodu: ulice: Grunwaldzka od nr 80 do nr 130 i od nr 85 do nr 161, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Młyńska, Nadrzeczna
10.
Adres: Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74
Granice obwodu: ulice: Buszkowska, Byszewska, Czarnkowska, Głucha, Gogolińska, Gostycyńska, Grunwaldzka od nr 132 do nr 146B i od nr 163 do nr 193, Jarmużowa, Jerzego Orlicza, Karolewska, Koronowska od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 48, Kórnicka, Lodowa, Lubostrońska, Łącka, Łobżenicka, Małgorzaty Szułczyńskiej, Nad Torem, Obornicka, Papiernicza, Rogalińska, Siedlecka od nr 1 do nr 121 i od nr 2 do nr 32, Skarbiewska, Szczecińska, Świekatowska, Tadeusza Rzepeckiego, Trzeciewiecka, Wałdowska, Wągrowiecka, Więcborska, Żnińska
11.
Adres: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Instytut Geografii, ul. Mińska 15
Granice obwodu: ulice: Aleksandra Kamińskiego, Czyste Pola, Elbląska, Flisacka, Grunwaldzka od nr 195 do nr 225, ks. Stanisława Streicha, Mińska od nr 1 do nr 103 i od nr 2 do nr 90 (bez nr 15a), Mławska, Okopowa, Plonowa, Studzienna, Wodna, Zachodnia, Zielona, Źródlana
12.
Adres: Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74
Granice obwodu: ulice: Burzowa, Chmielna, Chmurna, Deszczowa, Gradowa, Gryczana, Jęczmienna, Koronowska od nr 50 do końca, Łubinowa, Mleczna, Piwna, Pod Borem, Podniebna, Polarna, Przejazd, Siedlecka od nr 34 i od nr 123 do końca, Śniegowa, Urodzajna, Wichrowa, Wiejska, Wrzosowa
13.
Adres: Zespół Szkół Nr 16, ul. Koronowska 74
Granice obwodu: ulice: Borowiacka, Bruska, Bysławska, Charzykowska, Chełmżyńska, Chojnicka, Grunwaldzka od nr 148 do nr 206, Karsińska, Kociewska, Koronowska od nr 43 do końca, Krajeńska, ks. Bernarda Sychty, Lubawska, Łanowa, Łąkowa, Łebska, Mściwoja, Piaśnicka, Pszeniczna, Sambora, Sępoleńska, Skarszewska, Szpęgawska, Świętego Antoniego z Padwy, Świętopełka, Wdzydzka, Witosławy, Władysława Odonica, Wyrzyska, Zawodzie
14.
Adres: Internat Okręgowego Ośrodka Dokształcania Zawodowego, ul. Opławiec 160
Granice obwodu: ulice: Agrestowa, Azaliowa, Bananowa, Berberysowa, Bernarda Chełkowskiego, Biwakowa, dr Stanisława Meysnera, dr Władysława Baranowskiego, dr Zygmunta Kasperowicza, Edwarda Soboczyńskiego, Figowa, Goździkowa, Jana Montowskiego, Janowska, Kajakowa, Kaktusowa, Kapryśna, Kolonijna, Krynicka, Kudowska, Kuracyjna, Laurowa, Letniskowa, Magnoliowa, Michała Hoppego, Migdałowa, Olimpijska, Opławiec, Palmowa, prof. Zdzisława Boronia, Rajdowa, Rajska, Relaksowa, Sanatoryjna, Smukalska od nr 50 i od nr 113 do końca (bez nr 251), Szczawnicka, Tryszczyńska, Tulipanowa, Turystyczna, Wycieczkowa, Wypoczynkowa, Zdrojowa
15.
Adres: Zespół Szkół Nr 24, ul. Puszczykowa 11
Granice obwodu: ulice: Bażancia, Cietrzewia, Czapla, Czyżykowa, Drozdów, Gęsia, Grunwaldzka od nr 227 do końca, Ibisowa, Indycza, Kacza, Kanarkowa, Kobaltowa, Krańcowa, Kraskowa, Krogulcza, Kruszyńska, Łabędzia, Mewia, Miedziana, Mińska od nr 92 i od nr 105 do końca, Niklowa, Ołowiana, Papuzia, Pelikanowa, Perlicza, Pingwinowa, Platynowa, Podmiejska, Przejście, Przepiórcza, Ptasia, Puszczykowa, Skośna, Skowronków, Słowicza, Sowia, Spiżowa, Srebrna, Stalowa, Strusia, Szczygla, Tukanowa, Wronia, Wróblowa, Złota
16.
Adres: Zespół Szkół Nr 27, ul. Sardynkowa 7
Granice obwodu: ulice: Albatrosowa, Amurowa, Ciernikowa, Jazgarzowa, Jeziorna, Karmazynowa, Kilowa, Kleniowa, Kormoranów, Lipieniowa, Ławicka, Łowiskowa, Piskorzowa, Przewoźników, Przyczółek, Przystaniowa, Sazanowa, Skalarowa, Sumowa, Tuńczykowa, Uklejowa, Woziwody, Zalew
17.
Adres: Zespół Szkół Nr 24, ul. Puszczykowa 11
Granice obwodu: ulice: Biedronkowa, Borsucza, Dzięciołowa, Gawronia, Głuszcowa, Grunwaldzka od nr 208 do końca, Jarząbkowa, Kogucia, Kolibrowa, Kukułcza, Motylowa, Perkozowa, Rudzikowa, Sarnia, Sępia, Szpakowa, św. Maksymiliana Kolbego od nr 1 do nr 51 i od nr 2 do nr 54, Wiewiórcza, Ziębia, Zimorodkowa
18.
Adres: Zespół Szkół Nr 27, ul. Sardynkowa 7
Granice obwodu: ulice: Certowa, Delfinowa, Dorszowa, Homarowa, Jesiotrowa, Karasiowa, Karpia, Kiełbikowa, Krabowa, Leszczowa, Linowa, Małżowa, Mieczykowa, Miętusowa, Morszczukowa, Muszlowa, Okoniowa, Ostrygowa, Planktonowa, Płociowa, Pstrągowa, Sandaczowa, Sardynkowa, Sieciowa, Sielawowa, Szczupakowa, św. Maksymiliana Kolbego od nr 53 i od nr 56 do końca, Trociowa, Waleniowa, Wędkarska, Węgorzowa, Wyspowa
19.
Adres: Zespół Szkół Nr 27, ul. Sardynkowa 7
Granice obwodu: ulice: Boleniowa, Głębinowa, Halibutowa, Kawiorowa, Kotwicowa, Kutrowa, Lagunowa, Łososiowa, Masztowa, Mrotecka, Oceaniczna, Pokładowa, Rekinowa, Spławikowa, Sztormowa, Szuwarowa, Tatarakowa, Tranowa, Trzcinowa, Więcierzowa, Zatokowa
20.
Adres: Zespół Szkół Nr 27, ul. Sardynkowa 7
Granice obwodu: ulica Wielorybia
21.
Adres: Zespół Szkół Nr 15, ul. Czerkaska 8
Granice obwodu: ulice: Cisowa, Czerkaska od nr 2 do nr 14, Gdańska nr 190 i nr 192, Józefa Sułkowskiego nr 11, Topolowa
22.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. 11 Listopada 4
Granice obwodu: ulice: 11 Listopada od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do końca, Czerkaska od nr 1 do nr 9, Józefa Dwernickiego od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 6, Józefa Sułkowskiego nr 13, Leśna, Podchorążych, Żołnierska
23.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. 11 Listopada 4
Granice obwodu: ulice: Bukowa, Gdańska od nr 142 do nr 188 i od nr 194 do nr 238, Jodłowa, Modrzewiowa od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 8, Świerkowa
24.
Adres: Klub POW, ul. Józefa Sułkowskiego 52a
Granice obwodu: ulice: 11 Listopada od nr 13 do końca, Dębowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Józefa Sułkowskiego od nr 15 i od nr 52 do końca, Modrzewiowa od nr 10 i od nr 13 do końca
25.
Adres: Zespół Szkół Handlowych, ul. Kaliska 10
Granice obwodu: ulice: Czerkaska od nr 11 do nr 17 i od nr 16 do nr 26, Joachima Lelewela od nr 38 i od nr 43 do końca
26.
Adres: Zespół Szkół Handlowych, ul. Kaliska 10
Granice obwodu: ulice: Józefa Dwernickiego od nr 8 i od nr 13 do końca, Józefa Sułkowskiego od nr 34 do nr 50, Kaliska, Kasztanowa od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 66, Stanisława Małachowskiego
27.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Grabowa 4
Granice obwodu: ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego od nr 23 i od nr 44 do końca, Czerkaska od nr 19 i od nr 28 do końca, Grabowa, Kasztanowa od nr 51 i od nr 68 do końca, Kazimierza Pułaskiego, Kozacka, Uskok
28.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. 11 Listopada 4
Granice obwodu: ulice: al. Armii Krajowej, Artyleryjska, Bielska, Błędowska, Bystrzycka, Cedyńska, Dąbska, Dukielska, Dżokejowa, Gdańska od nr 147 i od nr 240 do końca, Hipiczna, Izerska, Jeździecka, Kłodzka, Konna, Lubuska, Mrągowska, Podkowa, Powstania Listopadowego, Powstańców Warszawy, Rekreacyjna, Roztoczańska, Rymarska, Sądecka, Siodłowa, Skromna, Strzemienna, Wieluńska, Zamczysko, Zaświat
29.
Adres: Zespół Szkół Nr 10, ul. Mieczysława Karłowicza 2
Granice obwodu: ulice: Fryderyka Chopina, Jagiellońska od nr 49 do nr 67 i od nr 54 do nr 66, Karola Kurpińskiego, Krakowska, Leona Wyczółkowskiego, Marii Curie Skłodowskiej od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 30a, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, prof. Bogdana Romańskiego, Sportowa, Stanisława Moniuszki
30.
Adres: Zespół Szkół Budowlanych, ul. Jana Pestalozziego 18
Granice obwodu: ulice: Jagiellońska od nr 68 i od nr 69 do końca, Jana Pestalozziego, Łużycka, Oskara Kolberga
31.
Adres: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Józefa Poniatowskiego 12
Granice obwodu: ulice: aleja Powstańców Wielkopolskich od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 44, Dr Antoniego Jurasza, Jastrzębia, Józefa Poniatowskiego od nr 2 do nr 14
32.
Adres: Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, ul. Gajowa 98
Granice obwodu: ulice: aleja Powstańców Wielkopolskich od nr 19 do nr 49, Emilii Plater, Józefa Wybickiego, Powstańców Śląskich
33.
Adres: Zespół Szkół Nr 9, ul. Cicha 59
Granice obwodu: ulice: Jana Kilińskiego, Jana Kozietulskiego, Józefa Sułkowskiego od nr 2 do nr 32, Litewska
34.
Adres: Zespół Szkół Nr 9, ul. Cicha 59
Granice obwodu: ulice: Cicha, Jana Karola Chodkiewicza od nr 25 i od nr 32 do końca, Joachima Lelewela od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 36, Józefa Poniatowskiego od nr 1 i od nr 16 do końca, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Ludwika Mierosławskiego, Płocka
35.
Adres: Internat Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Jana Pestalozziego 18
Granice obwodu: ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego od nr 1 do nr 21, Marii Curie Skłodowskiej od nr 32 do nr 40
36.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Żmudzka 12
Granice obwodu: ulice: Marii Curie Skłodowskiej od nr 42 do nr 50, Żmudzka od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 56
37.
Adres: Zespół Szkół Samochodowych, ul. aleja Powstańców Wielkopolskich 63
Granice obwodu: ulice: aleja Powstańców Wielkopolskich od nr 46 i od nr 51 do końca, Gajowa od nr 59 do nr 85 i od nr 48 do nr 94, Huculska, Marii Curie Skłodowskiej od nr 11 do nr 21, Pałucka, Żmudzka od nr 43 i od nr 58 do końca
38.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Żmudzka 12
Granice obwodu: ulica Marii Curie Skłodowskiej od nr 23 do nr 25a i od nr 52 do nr 56
39.
Adres: Zespół Szkół Medycznych, ul. Swarzewska 10
Granice obwodu: ulice: Bałtycka od nr 1 do nr 35 i od nr 2 do nr 30, Drawska, Gajowa od nr 1 do nr 57 i od nr 2 do nr 46, Mała, Marii Curie Skłodowskiej od nr 58 do nr 64, Sopocka, Uznamska, Żabia
40.
Adres: Zespół Szkół Medycznych, ul. Swarzewska 10
Granice obwodu: ulice: Cegielniana, Ceramiczna, Darłowska, Fordońska od nr 1 do nr 55 i od nr 2 do nr 70, Fromborska, Lęborska, Polanka od nr 1 do końca i od nr 2 do nr 34, Redłowska, Sobieszewska, Swarzewska
41.
Adres: XII Liceum Ogólnokształcące, ul. Kijowska 7
Granice obwodu: ulice: Kijowska od nr 1 do nr 31 i od nr 2 do nr 46, Marii Curie Skłodowskiej od nr 80 do końca
42.
Adres: Zespół Szkół Nr 21, ul. Bałtycka 59
Granice obwodu: ulice: Marii Curie Skłodowskiej nr 27 i nr 29 oraz od nr 66 do nr 78, Polanka od nr 36 do końca
43.
Adres: Zespół Szkół Nr 21, ul. Bałtycka 59
Granice obwodu: ulice: Bałtycka od nr 32 i od nr 37 do końca, Braniewska, Kijowska od nr 33 i od nr 48 do końca, Kostrzyńska, Koszalińska, Łęczycka
44.
Adres: Zespół Szkół Nr 21, ul. Bałtycka 59
Granice obwodu: ulice: Mazurska, Połczyńska, Pucka
45.
Adres: Przedszkole Nr 59, ul. Braniewska 8
Granice obwodu: ulice: Gdyńska, Marii Curie Skłodowskiej od nr 31 do końca, Morska, Sygnałowa
46.
Adres: Gimnazjum Nr 9, ul. Gajowa 94
Granice obwodu: ulice: Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego od nr 2 do nr 42, Bartosza Głowackiego od nr 1 do nr 31 i od nr 2 do nr 16, Kosynierów, Lansjerów, Piotra Ściegiennego
47.
Adres: Gimnazjum Nr 9, ul. Gajowa 94
Granice obwodu: ulica Bartosza Głowackiego od nr 18 i od nr 31a do końca
48.
Adres: Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, ul. Gajowa 98
Granice obwodu: ulice: Brodnicka, Działdowska, Gajowa od nr 87 i od nr 96 do końca, Granitowa, Helska, Kamienna, Kołobrzeska
49.
Adres: ul. Fordońska 120
Granice obwodu: ulice: Boczna, Fabryczna, Fordońska od nr 57 do nr 239 i od nr 72 do nr 168, Iławska, Jabłonowska, Karola Szajnochy, Kazimierza Wielkiego, Oksywska, Oliwska, Składowa, Sporna, Startowa, Ścieżka, Towarowa, Wyścigowa
50.
Adres: Zespół Szkół Nr 17, ul. Kapliczna 7
Granice obwodu: ulice: Czesława Lewińskiego, Dźwigowa, Flotylli Wiślanej, Fordońska od nr 170 do nr 196, Harcerska, Inwalidów, Kapliczna, Konduktorska, Maratońska, Osiedle Rzemieślnicze, Płońska, Pod Wiaduktem, Portowa, Pruszkowska, Przemysłowa, Sochaczewska, Weteranów, Żyrardowska
51.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Łowicka 45
Granice obwodu: ulice: Fordońska od nr 198 do nr 254 i od nr 241 do nr 363, Kampinoska, Kapitańska, Łowicka, Odrzańska, Pilicka, Regatowa, Sucha, Wioślarska, Wiślana, Witebska, Włościańska, Wschodnia
52.
Adres: Gimnazjum Nr 5, ul. gen. Zygmunta Berlinga 17
Granice obwodu: ulice: Jana Piwnika-Ponurego, Konfederatów Barskich, Mikołaja Bołtucia
53.
Adres: Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, ul. gen. Zygmunta Berlinga 13
Granice obwodu: ulica gen. Zygmunta Berlinga
54.
Adres: MDK Nr 5, ul. Felicji Krysiewiczowej 8
Granice obwodu: ulice: Bartłomieja z Bydgoszczy, dr Jana Piechockiego, Henryka Kulpińskiego, Jasiniecka od nr 13 i od nr 18 do końca, Mieczysława Wielicza, Pawła z Łęczycy, Piotra Wiszniewskiego, Stanisława Brzęczkowskiego, Wincentego Gordona
55.
Adres: Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, ul. gen. Zygmunta Berlinga 13
Granice obwodu: ulice: Czesława Nieduszyńskiego, Jana Teski, ks. Henryka Szumana, mjr Józefa Grussa, Pod Skarpą, Stanisława Tychoniewicza, Walerii Drygałowej
56.
Adres: Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, ul. gen. Zygmunta Berlinga 13
Granice obwodu: ulice: Alfonsa Licznerskiego, Bronisława Zygfryda Nowickiego, Józefa Twardzickiego, Melchiora Wańkowicza, Romana Chłodzińskiego, Władysława Frydrycha, Wojciecha Albrychta
57.
Adres: Gimnazjum Nr 5, ul. gen. Zygmunta Berlinga 17
Granice obwodu: ulice: Jana Bielawskiego, Konrada Fiedlera, Romualda Mielczarskiego, Stanisława Lehmana, Stanisława Łabendzińskiego
58.
Adres: Gimnazjum Nr 5, ul. gen. Zygmunta Berlinga 17
Granice obwodu: ulica Jana Kleina
59.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 66, ul. gen. Zygmunta Berlinga 3
Granice obwodu: ulice: Antoniego Jędruszka, Bernarda Chrzanowskiego, Edmunda Biernackiego, Felicji Krysiewiczowej, Feliksa Stamma, Izabeli Romanowskiej, Jerzego Rupniewskiego, Juliana Prejsa, Ks. Zygmunta Trybowskiego, Ludwika Rydygiera, Matki Teresy z Kalkuty, Michała Czerskiego, Michała Grobelskiego, Mieczysława Połukarda, Romana Kaczmarczyka, Stefana Ciszewskiego, Stefana Majtkowskiego, Sybiraków, Teodora Kocerki, Wilhelma Roentgena, Władysława Piórka, Władysława Żemojtela, Włodzimierza Kulmatyckiego, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Łochowskiego od nr 2 do końca, Wojciecha Staszewskiego
60.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 66, ul. gen. Zygmunta Berlinga 3
Granice obwodu: ulice: Ludwika Sosnowskiego, Wojciecha Łochowskiego od nr 1 do końca
61.
Adres: Zespół Szkół Nr 5 Mistrzostwa Sportowego, ul. gen. Zygmunta Berlinga 13
Granice obwodu: ulice : Akademicka, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego, Bydgoskich Olimpijczyków, Franciszka Witeckiego, Igrzyskowa, Pawła Edmunda Strzeleckiego
62.
Adres: Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. gen. Franciszka Kleeberga 2
Granice obwodu: ulice : gen. Franciszka Kleeberga, gen. Wiktora Thommée, mjr Henryka Sucharskiego, płk. Iwana Tałdykina, P. por. Emilii Gierczak
63.
Adres: Zespół Szkół Nr 35, ul. Gawędy 5
Granice obwodu: ulice : Christiana Andersena, gen. Władysława Andersa, Gościnna, Janiny Porazińskiej, Rodzinna
64.
Adres: Zespół Szkół Nr 35, ul. Gawędy 5
Granice obwodu: ulice : Gawędy, Jana Marcina Szancera, Szczęśliwa
65.
Adres: Zespół Szkół Nr 35, ul. Gawędy 5
Granice obwodu: ulice : Ewy Szelburg-Zarembiny, Jana Brzechwy
66.
Adres: Gimnazjum Nr 5, ul. Gen. Zygmunta Berlinga 17
Granice obwodu: ulica Monte Cassino
67.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Teodora Duracza 7
Granice obwodu: ulice : Eugeniusza Kwiatkowskiego, Stanisława Duboisa, Stanisława Skarżyńskiego, Teodora Duracza
68.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Teodora Duracza 7
Granice obwodu: ulice : Edwarda Zürna, Jana Wierzejewskiego, Józefa Powalisza
69.
Adres: Gimnazjum Nr 5, ul. gen. Zygmunta Berlinga 17
Granice obwodu: ulice : Ignacego Daszyńskiego, ks. Stanisława Brzóski, Oskara Langego, Przyjaciół, Wincentego Witosa, Wojciecha Rzeźniackiego
70.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Teodora Duracza 7
Granice obwodu: ulice : Bolesława Orlińskiego, Macieja Rataja
71.
Adres: Zespół Szkół Nr 28, ul. Marcina Kromera 11
Granice obwodu: ulice: Janosika, Juhasów, Zbójnicka
72.
Adres: Zespół Szkół Nr 28, ul. Marcina Kromera 11
Granice obwodu: ulice: Lawinowa, Marcina Kromera
73.
Adres: Zespół Szkół Nr 28, ul. Marcina Kromera 11
Granice obwodu: ulice: Aleja Leona Barciszewskiego, Alpejska, Bieszczadzka, Gorczańska, Pelplińska, Pod Reglami, Salezjańska, Śnieżna, Świętokrzyska, Tatrzańska, Taterników, Wyzwolenia od nr 76 do końca
74.
Adres: Zespół Szkół Nr 28, ul. Marcina Kromera 11
Granice obwodu: ulice: Czarlińskich, Hieronima Derdowskiego, Jarużyńska
75.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Tatrzańska 21
Granice obwodu: ulice: bł. Wincentego Kadłubka, Galla Anonima, Geodetów, Haliny Stabrowskiej, Janka z Czarnkowa, Marcina Bielskiego, Pienińska, Podgórze, Sudecka
76.
Adres: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Tatrzańska sp. z o.o., ul. Stanisława Witkiewicza 1
Granice obwodu: ulice: Klimka Bachledy, Stanisława Witkiewicza, Tytusa Chałubińskiego, Wojciecha Roja
77.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 65, ul. Teodora Duracza 7
Granice obwodu: ulice: Bronisława Czecha, Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
78.
Adres: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Tatrzańska sp. z o.o., ul. Stanisława Witkiewicza 1
Granice obwodu: ulice: Juliusza Zborowskiego, Heleny Marusarzówny, Mariusza Zaruskiego, Sabały
79.
Adres: Zespół Szkół Nr 20, ul. Sielska 34
Granice obwodu: ulica Osiedlowa
80.
Adres: Zespół Szkół Nr 20, ul. Sielska 34
Granice obwodu: ulice: Samotna, Sielska, Willowa, Wolna, Wybudowanie, Zygmunta Kuligowskiego
81.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: aleja marsz. Józefa Piłsudskiego, gen. Stanisława Taczaka, gen. Władysława Bortnowskiego
82.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: Armii Ludowej, Bolesława Marcińczaka, Celna, Ciasna, Dorodna, Franciszka Kiedrowskiego, Jakuba Wojciechowskiego, Jana Styki, Kazimierza Boruckiego, ks. Józefa Szydzika, Kościelna, Leona Posłusznego, Mikołaja Ryńskiego, Narcyza Gieryna, Ordynacka, Osielska, Powstania Styczniowego, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Tomaszewskiego, Stefana Garczyńskiego, Tomasza Śniegockiego, Zenona Przesmyckiego, Zofińska, Zwierzyniecka
83.
Adres: Zespół Szkół Nr 28, ul. Marcina Kromera 11
Granice obwodu: ulice: Braci Bażańskich, gen. Józefa Hallera, Gryfa Pomorskiego, Konstantego Chmielewskiego, ks. Jana Filipiaka, Orląt Lwowskich, Piotra Karowskiego, Stefanii Tuchołkowej, Tadeusza Kotarbińskiego, Wyzwolenia od nr 73 do końca
84.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: Góralska, Konstantego Krygera, Piastowa, Piekary, Przy Bóżnicy, Saska, Szkolna, Topazowa, Władysława Warneńczyka, Wyzwolenia od nr 1 do nr 71 i od nr 2 do nr 74
85.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: 2 Października, Bursztynowa, Cierpicka, gen. Józefa Dowbor-Muśnickiego, gen. Stefana Roweckiego-Grota, gen. Władysława Sikorskiego, Józefa Chełmońskiego, Kameralna, Komisji Edukacji Narodowej, Kryształowa, Lądowa, Mariampolska, Obrońców Helu, Przełomowa, Przytulna, Stefana Żeromskiego, Wandy Siemaszkowej
86.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: gen. Leopolda Okulickiego, Swobodna
87.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: Cechowa, Pielęgniarska, Rybaki, Rynek
88.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Wyzwolenia 4
Granice obwodu: ulice: Altanowa, Brzegowa, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Kapeluszników, Łukasza Wybranowskiego
89.
Adres: Zespół Szkół Nr 20, ul. Sielska 34
Granice obwodu: ulice: Bartłomieja Wardyńskiego, Dworzec, Fordońska od nr 256 do nr 430, od nr 434 do końca i od nr 365 do końca, Magazynowa, Mieszka I, Produkcyjna, Przy Tartaku, Rajmunda Pałubickiego, Szafirowa, Szlakowa, Szybowcowa, Transportowa, Waleriana Wróblewskiego, Wita Stwosza
90.
Adres: Przedszkole Nr 39, ul. Transportowa 2
Granice obwodu: ulice: Ametystowa, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Azbestowa, Bydgoska, Filomatów, Fordońska nr 432, Jasiniecka od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 16, Józefa Korzeniowskiego, Kasztelańska, Kwarcowa, Mariana Rejewskiego, Mączna, Nad Wisłą, Nawigacyjna, Opalowa, Patrolowa, Piotra Palińskiego, Podłużna, Promenada, Rakowa, Suczyńska, Targowisko, Traktorzystów, Wyszogrodzka, Zakładowa
91.
Adres: Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1
Granice obwodu: ulice: 11 Dywizjonu Artylerii Konnej, 16 Pułku Ułanów Wlkp. nr 2 i nr 2a, Eugeniusza Połtyna, Ludwika Waryńskiego od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 8, Romana Abrahama, Szubińska od nr 2 do nr 4
92.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, ul. Stawowa 39
Granice obwodu: ulice: Ludwika Waryńskiego od nr 51 do końca, Romana Dmowskiego, Stawowa nr 39
93.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4, ul. Stawowa 39
Granice obwodu: ulica Ludwika Waryńskiego od nr 10 do końca
94.
Adres: Zespół Szkół Nr 7, ul. Ludwika Waryńskiego 1
Granice obwodu: ulice: 16 Pułku Ułanów Wlkp. od nr 1 i od nr 4 do końca, Lotników nr 1, Stawowa od nr 1a do nr 37, Wysoka od nr 1 do końca
95.
Adres: Zespół Szkół Nr 12, ul. Stawowa 41
Granice obwodu: ulice: Janusza Korczaka, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr 1 i od nr 2 do nr 10, Stawowa 41
96.
Adres: Zespół Szkół i Placówek Nr, 1 ul. Stawowa 53
Granice obwodu: ulice: Gen. Amilkara Kosińskiego od nr 1 do nr 3 i od nr 2 do nr 4, Jana Ostroroga, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego od nr 3 i od nr 12 do końca, Marcina Orłowity nr 2, nr 2a i od nr 1 do nr 5, Michała Drzymały, Słupskich od nr 1 do nr 3 i od nr 2 do nr 4, Stawowa od nr 43 do końca, Władysława IV od nr 1 do nr 5a, Władysława Broniewskiego
97.
Adres: Zespół Szkół i Placówek Nr 1, ul. Stawowa 53
Granice obwodu: ulice: Gustawa Morcinka, Marcina Kasprzaka, Szubińska od nr 6 do końca
98.
Adres: KPEC Sp. z o.o., ul. ks. Józefa Schulza 5
Granice obwodu: ulice: ks. Józefa Schulza, Stefana Okrzei
99.
Adres: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy Dom Studenta Nr 1, ul. Koszarowa 9
Granice obwodu: ulice: Koszarowa, Na Wzgórzu, Seminaryjna, Stawowa od nr 2 do końca, Szwoleżerów, Wysoka od nr 2 do końca
100.
Adres: Zespół Szkół Nr 1, ul. Nakielska 11
Granice obwodu: ulice: Dolina, Kruszwicka, Lubelska, Miedza, Nakielska od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 24, Różana, Ułańska, Stawowa nr 1
101.
Adres: Zespół Szkół Nr 1, ul. Nakielska 11
Granice obwodu: ulice : Józefa Chłopickiego, Nakielska od nr 26 do nr 64a i od nr 29 do nr 67, Stefana Czarnieckiego, Wincentego Pola
102.
Adres: Zespół Szkół Nr 29, ul. Słoneczna 26
Granice obwodu: ulice : Antoniego Madalińskiego, Czerwonego Krzyża od nr 69 do końca, Gen. Amilkara Kosińskiego od nr 5 i od nr 6 do końca, Jana Brzozogłowego, Klemensa Janickiego, Marcina Orłowity od nr 4 i od nr 7 do końca, Mikołaja Kotowicza, Słupskich od nr 5 i od nr 6 do końca, Stanisława Bydgosty, Średzka, Władysława IV od nr 2 i od nr 7 do końca, Zakopiańska
103.
Adres: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, ul. Słoneczna 19
Granice obwodu: ulice : Barwna, Chłodna, Czerwonego Krzyża od nr 1 do nr 67 i od nr 2 do nr 46, Drobna, Huzarska, Jasnogórska, Księżycowa, Lotników od nr 2 i od nr 3 do końca, Nakielska od nr 69 do nr 127, Słoneczna, Wilcza, Wrzesińska
104.
Adres: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2, ul. Słoneczna 19
Granice obwodu: ulice : Bogusława Sujkowskiego, Bolesława Prusa, Ciepła, Czerwonego Krzyża od nr 48 do końca, Gwieździsta, Hoża, Juliana Tuwima, Kazimierza Przerwy-Tetmajetra, Kornela Makuszyńskiego, Mglista, Mroźna, Nakielska od nr 129 do nr 153 i od nr 66 do nr 86, Nasypowa, Pochyła, Pogodna, Skwarna, Tęczowa, Władysława Syrokomli
105.
Adres: K. S. Gwiazda, ul. Józefa Bronikowskiego 45
Granice obwodu: ulice : Bartnicza, Botaniczna, Bronisława Trentowskiego, Chlebowa, Chłopska, Glebowa, Gminna, Gromadzka, Józefa Bronikowskiego, Kłosowa, Kmiecia, Leszczyna, Ludowa, Miodowa, Na Uboczu, Nakielska od nr 155 do nr 197c, Orawska, Osada od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 28, Pasieczna, Pszczelna, Sierpowa, Siewna, Śluzowa, Warzywna, Widok od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 30, Woskowa, Zasobna, Żniwna, Żytnia
106.
Adres: Zespół Szkół Nr 8, ul. Pijarów 4
Granice obwodu: ulice : Bluszczowa, Dożynkowa, Górna, Liściasta, Makowa, Orna, Osada od nr 25 i od nr 30 do końca, Pagórek, Paprocia, Pijarów, Przyleśna, Rzepakowa, Sąsiedzka, Szczytowa, Widok od nr 32 i od nr 35 do końca, Wieśniacza, Zamiejska, Zapłotek
107.
Adres: Zespół Szkół Nr 8, ul. Pijarów 4
Granice obwodu: ulice : Białobłocka, Biłgorajska, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Hrubieszowska, Jagodowa, Jana Maciaszka od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 40a, Jesienna, Jeżynowa, Kartuska, Kokosowa, Kościerska, Krośnieńska, Krzywa, Kwidzyńska, Letnia, Malinowa, Morelowa, Nakielska od nr 88 do nr 140 i od nr 199 do nr 225, Plażowa, Podnóże, Poziomkowa, Przedwiośnie, Spacerowa od nr 1 do nr 37 i od nr 2 do nr 36, Strzegowska, Sztumska, Ślesińska, Truskawkowa, Wejherowska, Wiosenna, Wiśniowa, Wolińska
108.
Adres: Zespół Szkół Nr 23, ul. Nakielska 273
Granice obwodu: ulice : Akacjowa, Agatowa, Błękitna, Borowikowa, Bratkowa, Cedrowa, Cytrusowa, Czeremcha, Czorsztyńska, Daglezjowa, Daktylowa, Diamentowa, Fiołkowa, Grzybowa, Hebanowa, Iglasta, Irysowa, Jałowcowa, Jana Maciaszka od nr 42 i od nr 51 do końca, Kalinowa, Konwaliowa, Koszykowa, Koźlakowa, Krokusowa, Kurkowa, Łochowska od nr 1 do końca, Mahoniowa, Malachitowa, Muchomorowa, Nefrytowa, Olszówkowa, Orzechowa, Owocowa, Palisandrowa, Pieczarkowa, Porzeczkowa, Rubinowa, Rydzowa, Sosnowa, Szmaragdowa, Tańskich, Wierzbowa, Wiklinowa, Żubrowa, Żurawinowa, Żyzna
109.
Adres: Zespół Szkół Nr 23, ul. Nakielska 273
Granice obwodu: ulice : Biskupińska, Brzezińska, Chorzowska, Cieplicka, Dęblińska, Gliwicka, Głogowska, Grajewska, Grójecka, Janowiecka, Jarosławska, Jeleniogórska, Jędrzejowska, Katowicka, Krotoszyńska, Legnicka, Lisia, Łochowska od nr 2 do końca, Maciejowicka, Miedzyńska, Młynarska, Modlińska, Nakielska od nr 142 do końca i od nr 227 do końca, Notecka, Oleśnicka, Oświęcimska, Pilska, Planty, Polanicka, Potulicka, Prądy, Przemyska, Pszczyńska, Radomska, Rzeszowska, Sanocka, Sicieńska, Spacerowa od nr 38 i od nr 39 do końca, Suwalska, Świdnicka, Tarnowska, Tczewska, Trawnik, Wałbrzyska, Zgorzelecka, Żywiecka
110.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12
Granice obwodu: ulice : Kujawska od nr 2 do nr 66, Leona Kruczkowskiego, Ludwika Solskiego
111.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12
Granice obwodu: ulice : Antoniego Chołoniewskiego, Grodziska
112.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 41, ul. Romualda Traugutta 12
Granice obwodu: ulice : Lwowska, Romualda Traugutta, Sieroca, Teofila Lenartowicza, Wiatrakowa
113.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, ul. Nowodworska 13
Granice obwodu: ulice : Nowa, Nowodworska, Podgórna, Terasy
114.
Adres: Gimnazjum Nr 22, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 8
Granice obwodu: ulice : Filarecka, Jana Henryka Dąbrowskiego, Na Wzgórze Jana Henryka Dąbrowskiego, Norweska, Orla, Szwedzka, Wincentego Rogali
115.
Adres: MDK Nr 2, ul. Stanisława Leszczyńskiego 42
Granice obwodu: ulice : Jordanowska, ks. Ignacego Skorupki, Stroma, Ugory od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 44, Żuławy
116.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 63, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3
Granice obwodu: ulice : Kazimierza Brodzińskiego, Podhalańska
117.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 63, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3
Granice obwodu: ulice : Bohdana Zaleskiego, Ugory od nr 27 i od nr 46 do końca
118.
Adres: Zespół Szkół Nr 30, ul. Jesionowa 3a
Granice obwodu: ulice : Brzozowa od nr 1 do nr 27, Gładka, Horodelska, Ks. Jana Bocheńskiego, Kujawska od nr 68 do końca, Prosta, Przyłęcka, Pusta, Przy Lotnisku, Rynarzewska, Stanisława Sadowskiego, Walentego Stefańskiego, Wczasowa, Ziemska
119.
Adres: Zespół Szkół Nr 30, ul. Jesionowa 3a
Granice obwodu: ulice : Brzozowa od nr 2 i od nr 29 do końca, Jesionowa
120.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 63, ul. Seweryna Goszczyńskiego 3
Granice obwodu: ulice : Elizy Orzeszkowej, Gabrieli Zapolskiej, Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 25 i od nr 2 do nr 20, Seweryna Goszczyńskiego
121.
Adres: Klub ARKA Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Marii Konopnickiej 24a
Granice obwodu: ulice: Marii Konopnickiej od nr 22 i od nr 27 do końca, Tomasza Zana
122.
Adres: MDK Nr 2, ul. Stanisława Leszczyńskiego 42
Granice obwodu: ulice : Mariacka, Stanisława Leszczyńskiego
123.
Adres: Gimnazjum Nr 23, ul. Tadeusza Czackiego 8
Granice obwodu: ulice : Tadeusza Czackiego od nr 1 do nr 5, Teofila Gackowskiego
124.
Adres: Gimnazjum Nr 23, ul. Tadeusza Czackiego 8
Granice obwodu: ulica Tadeusza Czackiego od nr 2 i od nr 7 do końca
125.
Adres: Gimnazjum Nr 23, ul. Tadeusza Czackiego 8
Granice obwodu: ulica Konopna
126.
Adres: Gimnazjum Nr 23, ul. Tadeusza Czackiego 8
Granice obwodu: ulice : Bielicka, Ciechocińska, Górzyskowo, Halicka, Inowrocławska, Mylna, Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Ustrzycka
127.
Adres: Zespół Szkół Nr 14, ul. Kcyńska 49
Granice obwodu: ulice : Bronisława Potockiego, Ikara, Marka Orłowskiego, Szubińska od nr 1 do końca
128.
Adres: Zespół Szkół Nr 14, ul. Kcyńska 49
Granice obwodu: ulice : Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Gołębia, Kcyńska, ks. Jana Konopczyńskiego, Łabiszyńska, Strzelecka
129.
Adres: Zespół Szkół Nr 32, ul. Krucza 5a
Granice obwodu: ulice : Biedaszkowo, Grobla, Józefa Brandta, Krucza, Wojciecha Gersona
130.
Adres: Zespół Szkół Nr 32, ul. Krucza 5a
Granice obwodu: ulice : Gnieźnieńska, Jaskółcza, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Piękna, Pawia
131.
Adres: Gimnazjum Nr 20, ul. Karpacka 30
Granice obwodu: ulice : Aleksandra Zelwerowicza, Barcińska, Brzeska, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dobrzyńska, Ducha Świętego, Franciszka Gajewskiego, Golubska, Goplańska, Henryka Wieniawskiego, Janikowska, Kornela Ujejskiego od nr 1 do nr 35 i od nr 2 do nr 38, Kujawska od nr 71 do końca, Lidzbarska, Lipnowska, Łucka, Malborska, Mogileńska, Natalii Morozowiczowej, Ostródzka, Pakoska, Piotra Trieblera, Podleśna, Stanisława Lentza, Stefana Jaracza, Szymborska, Wąbrzeska, Wojciecha Bogusławskiego, Żuromińska
132.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3
Granice obwodu: ulice : Bośniacka, gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego, Jana Biziela, Słowiańska
133.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3
Granice obwodu: ulice : Bułgarska, Chorwacka, Kornela Ujejskiego od nr 37 do końca, Polna, Serbska, Sokola, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 13a i od nr 2 do nr 10B
134.
Adres: Gimnazjum Nr 20, ul. Karpacka 30
Granice obwodu: ulice: Beskidzka, Kujawska od nr 13 do nr 69, Sieradzka, Tucholska
135.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 56, ul. Bośniacka 3
Granice obwodu: ulice : Aleje Jana Pawła II od nr 2 do końca, Bałkańska, Czeska, Górzysta, Kornela Ujejskiego od nr 40 do nr 102, Morawska
136.
Adres: Gimnazjum Nr 20, ul. Karpacka 30
Granice obwodu: ulica Karpacka
137.
Adres: Zespół Szkół Drzewnych, ul. Toruńska 44
Granice obwodu: ulice : Babia Wieś, Kujawska od nr 1 do nr 11, Toruńska od nr 1 do nr 85 i od nr 2 do nr 154A, Ustronie, Żupy
138.
Adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa BUDOWLANI, ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 1
Granice obwodu: ulice : Aleje Jana Pawła II od nr 115 do końca, Aleksandrowska, Bagienna, Cmentarna, Dąbrowa od nr 7 i od nr 18 do końca, Emilianowska, Gąsawska, Glinki od nr 1 do nr 77 i od nr 2 do nr 64, Gniewkowska, Jaśminowa, Kętrzyńska, Krecia, Lubraniecka, Nieszawska, Płowiecka, Podmokła, Radziejowska, Rozłogi, Ruczaj, Rupienica, Rypińska, Torfowa, Wydmy, Zielonogórska
139.
Adres: Zespół Szkół Nr 19, ul. Adama Grzymały Siedleckiego 11
Granice obwodu: ulice: Adama Grzymały Siedleckiego od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 20, Feliksa Nowowiejskiego, Kornela Ujejskiego od nr 104 do końca, Ogrody od nr 2 do nr 10, Synów Pułku, Zdobywców Wału Pomorskiego
140.
Adres: Dom Kultury Modraczek, ul. Ogrody 15
Granice obwodu: ulice : Floriana Ceynowy, Jar Czynu Społecznego, Ogrody od nr 1 do nr 19E
141.
Adres: Dom Kultury Modraczek, ul. Ogrody 15
Granice obwodu: ulice : Kubusia Puchatka, Ogrody od nr 21 do końca
142.
Adres: Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9
Granice obwodu: ulice : Leopolda Staffa, Ogrody od nr 12 do końca, Zofii Nałkowskiej
143.
Adres: Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9
Granice obwodu: Ku Wiatrakom od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do nr 26
144.
Adres: Zespół Szkół Nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9
Granice obwodu: ulice : Adama Grzymały Siedleckiego od nr 19 i od nr 22 do końca, Falista, Władysława Bełzy od nr 50 do końca, Wojska Polskiego od nr 15 do nr 19
145.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11
Granice obwodu: ulice: Aleje Jana Pawła II od nr 1 do nr 113, Niziny, Tadeusza Boya-Żeleńskiego od nr 1 do końca i od nr 2 do nr 14, Węgierska, Wyżyny
146.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11
Granice obwodu: ulice : Magnuszewska od nr 1 do końca, Przyjazna od nr 2 do nr 6, Tadeusza Boya-Żeleńskiego od nr 16 do końca, Wiosny Ludów
147.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Węgierska 11
Granice obwodu: ulice : Komuny Paryskiej, Przyjazna od nr 1 do nr 7
148.
Adres: Gimnazjum Nr 16, ul. Bohaterów Kragujewca 10
Granice obwodu: ulice : Bohaterów Kragujewca, Dąbrowa od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 16, Magnuszewska od nr 2 do końca, Modrakowa od nr 1 do nr 39 i od nr 2 do nr 46
149.
Adres: Gimnazjum Nr 16, ul. Bohaterów Kragujewca 10
Granice obwodu: ulice: Chabrowa, Kąkolowa od nr 6 i od nr 7 do końca, Ku Wiatrakom od nr 21 i od nr 28 do końca, Modrakowa od nr 41 i od nr 48 do końca, Wojska Polskiego od nr 12 do nr 20
150.
Adres: Gimnazjum Nr 16, ul. Bohaterów Kragujewca 10
Granice obwodu: ulice : Bławatkowa, Kąkolowa od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 4a, ks. Jerzego Popiełuszki, Łomżyńska (bez nr 54), Rumiankowa, Sasankowa, Szara, Xawerego Dunikowskiego
151.
Adres: Zespół Szkół Nr 26, ul. Glinki 117
Granice obwodu: ulica Białogardzka
152.
Adres: Zespół Szkół Nr 26, ul. Glinki 117
Granice obwodu: ulice : Augustowska, Białostocka, biskupa Michała Kozala, Bytowska, Człuchowska, Glinki od nr 79 do nr 127, Gorzowska, Szpitalna od nr 2 do końca, Złotowska
153.
Adres: BKS CHEMIK, ul. Glinki 79
Granice obwodu: ulice : Jelenia, Rysia, Zajęcza
154.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1
Granice obwodu: ulice : Aleje Planu 6-letniego od nr 1 do nr 31, Architektów, Ignacego Łukasiewicza od nr 2 do nr 4, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 6, Murarzy, Stanisława Noakowskiego od nr 1 do końca
155.
Adres: Zespół Szkół Chemicznych, ul. Ignacego Łukasiewicza 3
Granice obwodu: ulice : Aleje Planu 6-letniego od nr 33 do końca, Betoniarzy, Ignacego Łukasiewicza od nr 6 do końca, Kapuściska od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 6, Monterów, Stanisława Noakowskiego od nr 2 do końca, Stolarska, Wojska Polskiego od nr 29 do nr 33
156.
Adres: Zespół Szkół Chemicznych, ul. Ignacego Łukasiewicza 3
Granice obwodu: ulice : Ciesielska, Dekarzy, Ignacego Łukasiewicza od nr 1 do końca, Kapuściska od nr 7 i od nr 8 do końca, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od nr 8 do końca, Techników, Wojska Polskiego od nr 35 do nr 39
157.
Adres: Gimnazjum Nr 13, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5
Granice obwodu: ulice : Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od nr 7 do końca, Laboratoryjna, Wojska Polskiego od nr 41 do końca, Zachemowska
158.
Adres: Gimnazjum Nr 13, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 5
Granice obwodu: ulica Sandomierska
159.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Kombatantów 2
Granice obwodu: ulice : 15 Dywizji Piechoty Wielkopolskiej, 62 Pułku Piechoty Wlkp., Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej, Generalska, Mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego, Wojska Polskiego od nr 28 do końca, Zdrowotna
160.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 46, ul. Kombatantów 2
Granice obwodu: ulice : Kombatantów, Szpitalna od nr 1 do nr 21, Wojska Polskiego od nr 22 do nr 26
161.
Adres: Zespół Szkół Nr 26, ul. Glinki 117
Granice obwodu: ulice : Glinki od nr 66 i od nr 129 do końca, Kliniczna, Solna, Szpitalna od nr 23 do końca, Wybieg
162.
Adres: Zespół Szkół Spożywczych, ul. Toruńska 174
Granice obwodu: ulice : Cienista, Częstochowska, Filmowa, Koralowa, Łuczniczki, Miła, Nastrojowa, Perłowa, Radosna, Smętna, Spokojna, Toruńska od nr 87 do nr 131 i od nr 156 do nr 274, Wesoła, Władysława Bełzy od nr 1 do końca i od nr 2 do nr 48, Zacisze
163.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a
Granice obwodu: ulice : Przodowników Pracy nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, Szarych Szeregów od nr 1 do końca
164.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, ul. Szarych Szeregów 4a
Granice obwodu: ulice : Szarych Szeregów od nr 2 do końca, Wojska Polskiego nr 21
165.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2
Granice obwodu: ulice : Aleje Planu 6-letniego od nr 38 do końca, Bohaterów Westerplatte, Walecznych, Wojska Polskiego od nr 23 do nr 27
166.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2
Granice obwodu: ulice : Aleje Planu 6-letniego od nr 2 do nr 36, Przodowników Pracy od nr 5 i od nr 6 do końca
167.
Adres: Centrum Integracji Społecznej, ul. Smoleńska 43
Granice obwodu: ulice : Budowlana, Buska, Chęcińska, Kielecka, Miechowska, Mokra, Nowotoruńska od nr 1 do nr 49 oraz od nr 53 i od nr 2 do końca, Olkuska, Pińczowska, Rolna, Równa, Smoleńska, Stopnicka, Strumykowa, Toruńska od nr 133 do nr 155 i od nr 276 do nr 300, Zimna, Żurawia, Żwirowa
168.
Adres: Zespół Szkół Nr 18, ul. Hutnicza 89
Granice obwodu: ulice : Chemiczna, Energetyczna, Hutnicza, Mariana Szczerby, Nowotoruńska nr 51, Objazdowa, Okólna, Pionierów, Sadowa, Spadzista, Spółdzielcza, Świetlicowa, Zakole, Żółwińska
169.
Adres: Świetlica Środowiskowa MOPS, ul. Toruńska 185-187
Granice obwodu: ulice : Łęgnowska, Otorowska, Plątnowska, Prądocińska, Przyłubska, Solecka, Szosa Obwodowa, Toruńska od nr 157 i od nr 302 do końca, Wypaleniska
170.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34
Granice obwodu: ulice : Bocianowo od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do końca, Kaszubska od nr 17 i od nr 20 do końca, Ogrodowa, Racławicka, Rycerska, Świecka, Zygmunta Augusta od nr 22 do końca
171.
Adres: Zespół Szkół Nr 11, ul. Aleksandra Fredry 3
Granice obwodu: ulice : Aleksandra Fredry, Bocianowo od nr 17 do końca, Hetmańska od nr 17 i od nr 18 do końca, Henryka Sienkiewicza od nr 43 do końca, Józefa Sowińskiego od nr 1 do nr 3, Mazowiecka od nr 12 do końca, Plac Piastowski, Stanisława Żółkiewskiego, Warszawska od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 8
172.
Adres: Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2, ul. Jana III Sobieskiego 10
Granice obwodu: ulice : Bolesława Chrobrego od nr 19 i od nr 20 do końca, Henryka Sienkiewicza od nr 17a do nr 41, Jana III Sobieskiego od nr 4 i od nr 5 do końca, Józefa Sowińskiego od nr 2 i od nr 5 do końca, Mazowiecka od nr 19 do końca, Unii Lubelskiej od nr 8 i od nr 11 do końca, Warszawska od nr 9 i od nr 10 do końca, Wileńska, Zygmunta Augusta od nr 9 do końca i od nr 12 do nr 20
173.
Adres: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, ul. Mazowiecka 28
Granice obwodu: ulice : Bolesława Chrobrego od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 18, Henryka Sienkiewicza od nr 16 do nr 42, Kwiatowa, Mazowiecka od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 10, Pomorska od nr 23 do nr 57
174.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Hetmańska 34
Granice obwodu: ulice : Henryka Sienkiewicza od nr 44 do końca, Hetmańska od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 16, Kaszubska od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 16, Pomorska od nr 50 do nr 72 i od nr 59 do nr 71, Świętojańska
175.
Adres: Gimnazjum Nr 24, ul. Tadeusza Kościuszki 37a
Granice obwodu: ulice : Kaszubska nr 18, Plac Tadeusza Kościuszki, Pomorska od nr 73 i od nr 74 do końca
176.
Adres: Szkoła Podstawowa Nr 58, ul. Gdańska 53a
Granice obwodu: ulice : Augusta Cieszkowskiego, Gdańska od nr 39 do nr 111, Pomorska od nr 22 do nr 48
177.
Adres: Gimnazjum Nr 24, ul. Tadeusza Kościuszki 37a
Granice obwodu: ulice : Chocimska, Gdańska od nr 113 do nr 145, Tadeusza Kościuszki
178.
Adres: MDK Nr 4, ul. Dworcowa 82
Granice obwodu: ulice : Dworcowa od nr 63 i od nr 74 do końca, Jana III Sobieskiego nr 1, nr 2, nr 2a, nr 3, Jana Matejki, Jana i Jędrzeja Śniadeckich od nr 35 i od nr 42 do końca, Królowej Jadwigi od nr 16 i od nr 23 do końca, Lipowa, Mariana Langiewicza, Tadeusza Rejtana, Ślusarska, Unii Lubelskiej od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 6, Zygmunta Augusta od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 10
179.
Adres: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1, ul. Obrońców Bydgoszczy 1
Granice obwodu: ulice : Bulwary, Dworcowa od nr 21 do nr 61 i od nr 2 do nr 72, Karmelicka, Karola Marcinkowskiego, Obrońców Bydgoszczy
180.
Adres: ENEA Operator Sp. z o.o., ul. Dr. Emila Warmińskiego 6
Granice obwodu: ulice : Dr. Emila Warmińskiego, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 14, Jana i Jędrzeja Śniadeckich od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 40, Podolska, Pomorska od nr 1 do nr 21 i od nr 2 do nr 20, Zduny
181.
Adres: ROM Nr 3, ul. Gdańska 9
Granice obwodu: ulice : Drukarska, Dworcowa od nr 1 do nr 19, Gdańska od nr 1 do nr 37, Marszałka Focha od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 36
182.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Stanisława Staszica 4
Granice obwodu: ulice : Adama Asnyka, Aleje Adama Mickiewicza, Aleje Ossolińskich, Ignacego Paderewskiego od nr 14 i od nr 17 do końca, Jana Kasprowicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, ks. Ludwika Sieńki, Ks. Ryszarda Markwarta od nr 2 do nr 8 oraz od nr 1 i od nr 12 do końca, Lucjana Szenwalda, Mikołaja Kopernika, Plac Weyssenhoffa, Ryszarda Berwińskiego, Sielanka, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Reymonta
183.
Adres: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. Jana Karola Chodkiewicza 30
Granice obwodu: ulice : 20 Stycznia 1920 r. od nr 16 i od nr 35 do końca, Gdańska od nr 86 do nr 140, Ignacego Paderewskiego od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 12, Jana Karola Chodkiewicza od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 30, Jana Zamoyskiego, Józefa Sułkowskiego od nr 1 do nr 9
184.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Stanisława Staszica 4
Granice obwodu: ulice : 20 Stycznia 1920r. od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 14, Andrzeja Szwalbego, Gdańska od nr 30 do nr 84, Juliusza Słowackiego, Karola Libelta, Ks. Hugona Kołłątaja, Zygmunta Krasińskiego
185.
Adres: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, Plac Wolności 9
Granice obwodu: ulice : 3 Maja, Gdańska od nr 2 do nr 28a, Gimnazjalna, Ks. Stanisława Konarskiego, Mikołaja Reja, ks. Piotra Skargi, Plac Wolności, Zygmunta Moczyńskiego
186.
Adres: Pałac Młodzieży, ul. Jagiellońska 27
Granice obwodu: ulice : 19 Marca 1981r., Bernardyńska od nr 7 i od nr 12 do końca, Bolesława Rumińskiego, Franciszka Druckiego - Lubeckiego, Jagiellońska od nr 1 do nr 47 i od nr 2 do nr 52, Karola Szymanowskiego, Ks. Ryszarda Markwarta nr 10, Maksymiliana Piotrowskiego, Park Ludowy im. Wincentego Witosa, Parkowa, Pocztowa, Stary Port, Św. Floriana, Urocza
187.
Adres: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Pl. Kościeleckich 8
Granice obwodu: ulice : Bernardyńska od nr 1 do nr 5 i od 2 do nr 10, Długa od nr 1 do końca, Grodzka, Ku Młynom, Mennica, Mostowa, Niedźwiedzia, Pl. Kościeleckich, Podwale, Przyrzecze, Przy Zamczysku, Rybi Rynek, Spichlerna, Stefana Batorego, Teofila Magdzińskiego, Tamka, Zaułek, Zbożowy Rynek
188.
Adres: Zespół Szkół Nr 25, ul. Adama Czartoryskiego 18
Granice obwodu: ulice : Adama Czartoryskiego, Chwytowo, ks. Augustyna Kordeckiego, Marszałka Focha od nr 9 do końca, św. Trójcy
189.
Adres: Urząd Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 2
Granice obwodu: ulice: Długa od nr 2 do końca, Farna, Grudziądzka, Jana Kazimierza, Jezuicka, Kręta, Krótka, Ks. Tadeusza Skarbka-Malczewskiego, Melchiora Wierzbickiego, Nowy Rynek, Plac Poznański, Pod Blankami, Poznańska, Przesmyk, Stary Rynek, Trybunalska, Wały Jagiellońskie, Wąska, Wełniany Rynek
190.
Adres: Dom Pomocy Społecznej PROMIEŃ ŻYCIA, ul. Łomżyńska 54
Granice obwodu: Dom Pomocy Społecznej PROMIEŃ ŻYCIA
191.
Adres: Dom Pomocy Społecznej JESIEŃ ŻYCIA, ul. Mińska 15a
Granice obwodu: Dom Pomocy Społecznej JESIEŃ ŻYCIA
192.
Adres: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Dr Emila Warmińskiego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Szpitalna 19
Granice obwodu: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Dr Emila Warmińskiego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
193.
Adres: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, ul. Marii Curie Skłodowskiej 9
Granice obwodu: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
194.
Adres: Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, ul. Izabeli Romanowskiej 2
Granice obwodu: Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
195.
Adres: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Dr Jana Biziela w Bydgoszczy, ul. Kornela Ujejskiego 75
Granice obwodu: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Dr Jana Biziela w Bydgoszczy
196.
Adres: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza – Klinika Dermatologii w Bydgoszczy, ul. Karola Kurpińskiego 5
Granice obwodu: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza – Klinika Dermatologii w Bydgoszczy
197.
Adres: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, ul. Seminaryjna 1
Granice obwodu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
198.
Adres: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, ul. dr Stanisława Meysnera 9
Granice obwodu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
199.
Adres: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Borowicza w Bydgoszczy, ul. Św. Floriana 12
Granice obwodu: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Borowicza w Bydgoszczy
200.
Adres: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy, ul. Powstańców Warszawy 5
Granice obwodu: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy
201.
Adres: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy, ul. Ks. Ryszarda Markwarta 4-6
Granice obwodu: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
202.
Adres: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy – Klinika Psychiatrii w Bydgoszczy, ul. Karola Kurpińskiego 19
Granice obwodu: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy – Klinika Psychiatrii w Bydgoszczy
203.
Adres: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Bydgoszczy, ul. Smukalska 251
Granice obwodu: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Bydgoszczy
204.
Adres: Areszt Śledczy w Bydgoszczy, ul. Wały Jagiellońskie 4
Granice obwodu: Areszt Śledczy w Bydgoszczy
205.
Adres: Zakład Karny w Bydgoszczy, ul. Rynek 8
Granice obwodu: Zakład Karny w Bydgoszczy
Zobacz też:
Drożeją motocykle sprowadzane z Niemiec
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?