Kolejny pchli targ w "Mózgu". Kupuj, sprzedawaj, baw się!

Redakcja
materiały organizatora
Bydgoski klub Mózg zaprasza na trzech Flea Market Mózg, na którym każdy może zaprezentować swoje wyroby, albo przyjść i kupić coś niepowtarzalnego od innych.

Jeśli masz wyroby własne, płyty, kasety, ceramikę, kulinaria, zabawki, książki, meble, naczynia, dekoracje czy inne tym podobne rzeczy możesz wystawić swój stragan w Mózgu już 15 grudnia.

Wystawienie swojego stoiska kosztuje zaledwie 10 zł. Zgłoszenia można wysyłać na adres: [email protected]. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy targu chcą zachęcić bydgoszczan do spotkań, na nieuprawianym w mieście od lat międzypokoleniowym gruncie towarzyskim. Wydarzenie to ma być nie tylko okazją do wymiany wyrobów, ale również myśli. Targ ma być również miejscem, gdzie możliwe będą kameralne prezentacje artystyczne.

Poprzednie dwie edycje pchlego targu cieszyły się sporą popularnością, zarówno wśród sprzedających jak i kupujących. Organizatorzy z klubu Mózg chcą, aby Flea Market Mózg odbywał się regularnie co miesiąc. Targ będzie świetną okazją do zakupu ozdób świątecznych i prezentów. Będzie można napić się grzanego wina i zjeść świąteczne przysmaki.

Zobacz też:


Plus Camerimage 2012 - serwis specjalny

Koncert NoNe w Estrada Stage Bar

Sprawdź jak pojadą autobusy i tramwaje

Wystawa psów rasowych w Bydgoszczy
Dołącz do MMBydgoszcz.pli napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!
ť dodaj artykuł
ť dodaj zdjęcia
ť dodaj wydarzenie
ť dodaj wpis do bloga

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie