Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście 2:2 [Wynik]

TOM
Adam Hak/Ekstraklasa.net
Zapraszamy na relację LIVE z meczu pierwszej ligi piłki nożnej pomiędzy drużynami: Zawisza Bydgoszcz - Flota Świnoujście 2:2 [WYNIK].

93′ Zakończenie meczu

Sędzia zakończył mecz. Za uwagę dziękują: Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

93′ Komentarz

Podanie wzdłuż bramki, na długim słupku niepilnowany Okińczyc pakuje piłkę do siatki! Niesamowita końcówka meczu. Piłkarze Zawiszy są załamani.

93′ Goooooool

2:2

92′ Zwykły wpis

Flota miała szansę, jednak czujni są obrońcy Zawiszy,

89′ Zmiana zawodnika

Leśniewski za

85′ Żółta kartka

Kartka dla Śpiączki za faul w środku pola.

85′ Zwykły wpis

Błędy w atakach bydgoszczan, sporo niedokładności.

81′ Zwykły wpis

Skrzyński przerywa kontrę Floty.

76′ Zmiana zawodnika

.... w Zawiszy także zmiana na boisku pojawia się Paweł Zawistowski w miejsce Ekwueme

Na boisku pojawia się Śpiączka...

76′ Zwykły wpis

Ekwueme przerywa akcję Floty.

Tutaj też możemy śledzić relację LIVE

73′ Ważne zdarzenie

Pejkow wyszedł przed pole karne i odprowadził piłkę wzrokiem po za linię. Mogło się to jednak źle skończyć dla Zawiszy, ponieważ bardzo blisko był Okińczyc.

69'
Zwykły wpis

Drużyna Floty coraz odważniej atakuje

66′ Zwykły wpis

Strata w środku pola, Okińczyc podaje do Marcheva, a ten po krótkim rogu z 16 metra pokonuje źle ustawionego Pejkova.

65′ Gooooooooooooool

2:1

61′ Komentarz

Spokojniejszy fragment meczu. Na boisku dużo walki w środku pola.

55′ Zmiana zawodnika

Zmiana w zespole Floty.

53′ Zwykły wpis

Kolejne dwie akcje Masłowskiego z Gevorgyanem dwukrotnie po strzałach obu obronną ręką wychodzi Melon.

Piękne zatrzymanie akcji Floty przez Strąka

51′ Zwykły wpis

Akcja Gevorgyana z Masłowskim zakończona strzałem, z którym Melon bez wysiłku sobie poradził.

50′ Ważne zdarzenie

Z autu wznawiała Flota. Z piłką minął się Pejkow, jednak na szczęście dla Zawiszy błąd bramkarza nie przyniósł utraty gola.
50′ Zwykły wpis

Hrymowicz przerwał akcję Floty.

49′ Ważne zdarzenie

Piękny strzał Skrzyńskiego z rzutu wolnego, po długim rogu piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi w pole karne. Piłkę wybili obrońcy Floty.

47′ Gwizdek

Faul tuż przed polem karnym na boisku leży Gevorgyan.

46′ Zmiana zawodnika

Zmiana w zespole gości w miejsce Bodzionego, Okińczyc.

46′ Rozpoczęcie II połowy

Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu.
19:01 Komentarz

Zawodnicy pojawiają się na boisku.
Za chwilę II połowa meczu

46′ Żółta kartka
Za symulowanie faulu przed polem karnym ukarany żółtym kartonikiem został Gevorgyan.

46′ Zakończenie I połowy

Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu.

45′ Zwykły wpis

Sędzia doliczył jedną minutę.

45′ Komentarz

Ciekawostką jest fakt, że przed meczem właściciel Zawiszy - pan Radosław Osuch wytypował wynik 3:0 dla Zawiszy. Czy słowa właściciela Zawiszy okażą się prorocze?

43′ Komentarz

Kolejna piękna akcja Zawiszy, Van wychodzi sam na sam piłkę broni Melon, na jedenastym metrze czekał na futbolówkę Masłowski o po długim rogu posłał ją do siatki, między gąszczem nóg obrońców.

43′ Goooool

2:0!!
42′ Komentarz

A na trybunach trwa świetna zabawa kibiców.
40′ Zwykły wpis

Kolejna groźna akcja Gevorgyana dośrodkowuje w pole karne, Błąd wyskakuje najwyżej lecz bardzo niecelnie uderza.

39′ Zwykły wpis

Kontra Zawiszy. Trzech na trzech, jednak czujni okazali się obrońcy Floty i po szansie dla Zawiszy.
38′ Zwykły wpis

Nieporozumienie Masłowskiego z Wójcickim kończy się stratą piłki.

38′ Ważne zdarzenie
Indywidualna akcja z lewej strony Gevorgyana, dośrodkowuje w pole karne, wbiegającego Błąda uprzedza Melon.
37′ Komentarz

Ekwueme powrócił do gry.
36′ Komentarz

.... a na trybunach trwa głośny doping miejscowych kibiców.

35′ Kontuzja

Na boisku leży Ekwueme.
33′ Komentarz

Lewą stroną pognał Stefańczyk jednak, nie starczyło dla niego boiska i nie zdołał dośrodkować.
33′ Zwykły wpis

Zatrzymany Gevorgyan.

31′ Gwizdek

Faulowany Ekwueme.

29′ Zmiana zawodnika

Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy, Ilków-Gołąb w miejsce kontuzjowanego Pawła Oleksego.

28′ Zwykły wpis

Strzał Chyły plecami odbił Skrzyński.

26′ Zwykły wpis

Błąd Hrymowicz przy wyprowadzaniu piłki, jednak po chwili wraz z Skrzyńskim wyjaśnia sytuację,
25′ Zwykły wpis

Po rzucie rożnym piłkę przed pole karne otrzymał Błąd, jednak strzał ten został zablokowany.
25′ Ważne zdarzenie

Ładna akcja Gevorgyana! Wyrwał się spod opieki dwóch obrońców i uderzył na bramkę. Piłkę odbiła się jeszcze od interweniującego obrońcy i leciała w światło bramki, jednak końcami palców nad bramkę piłkę przeniósł Melon.

23′ Zwykły wpis

Przerzucenie piłki na lewo do wchodzącego Oleksego, jednak ten źle przejął piłkę.

Niedokładne podanie do napastnika Floty i po szansie.

20′ Ważne zdarzenie

Zalepa dwukrotnie przerywał dobrze zapowiadającą się akcję Zawiszy.

19′ Zwykły wpis

Próba strzału Gevorgyana, jednak pomocnik niebiesko-czarnych był daleko od bramki i uderzył obok bramki Melona.

17′ Gwizdek

Faul Błąda na Opałaczu.

16′ Zwykły wpis

Próba dwójkowej akcji Floty zakończyła się stratą piłki.
13′ Komentarz

Dwójkowa akcja Wójcickiego z Strąkiem, pierwszy wycofuje na 11 metr nabiegał Gevorgyan uderzył niedokładnie piłka uderzyła lekko o poprzeczkę, a znajbliższej odległości do bramki piłke skierował Wójcicki.
13′ Gooooooooool

1:0!!

11′ Ważne zdarzenie

Błąd minął dwóch obrońców Floty i wbiegł w pole karne, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę.

9′ Zwykły wpis

Strata w środku pola Hrymowicza, kontra gości bez konsekewncji.

Przerwana akcja Błąda.

6′ Żółta kartka

Zółtą kartką ukarany został Niewiada za złapanie piłki ręką,

7′ Komentarz użytkownika

@Z- Niestety z powodów technicznych nie będziemy dzisiaj w stanie dodać żadnych zdjęć.
5′ Zwykły wpis

Dużo chaosu na boisku. Górne piłki wędrują z jednej połowy na drugą.
3′ Zwykły wpis

Ostro zaczęli goście i mamy pierwszy rzut rożny, główkuje Udarević nad bramką

1′ Rozpoczęcie meczu (oraz I połowy)

Pierwszy gwizdek sędziego. Na relację na żywo zapraszają Krzysztof Wiosna i Radek Kliszewski.
17:58 Zwykły wpis

Piłkarze wychodzą na boisko.
17:55 Komentarz

Piłkarze ustawiają się w tunelu, kilka chwil dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego.
17:50 Komentarz

Zawodnicy schodzą do szatni, za kilka minut rozpocznie się spotkanie w Bydgoszczy.
17:46 Komentarz

Na stadionie pojawiło się nieco więcej osób. Nadal trwa rozgrzewka.
17:46 Zwykły wpis

Ławki rezerwowych: Zawisza Bydgoszcz: Andrzej Witan, Paweł Zawistowski, Rafał Leśniewski, Mateusz Mąka, Marcin Drzymont, Michał Ilków-Gołąb, Vladimir Kukol. Flota Świnoujście: Alan Wesołowski, Paweł Bielecki, Piotr Kieruzel, Veselin Marchev, Bartosz Śpiączka, Koba Shalamberidze, Wojciech Okińczyc.
17:39 Zwykły wpis

Podajemy obie jedenastki zespołów: Zawisza Bydgoszcz: Bojan Pejkov - Paweł Oleksy, Krzysztof Hrymowicz, Łukasz Skrzyński, Cezary Stefańczyk - Martins Ekwueme, Paweł Strąk, Michał Masłowski, Adrian Błąd, Vahan Gevorgyan - Jakub Wójcicki. Flota Świnoujście: Artur Melon - Krzysztof Bodziony, Patryk Fryc, Ensar Arifović, Daniel Chyła, Marek Niewiada, Ivan Udarević, Sebstian Zalepa, Tomasz Ostalczyk, Radosław Jasiński, Marek Opalacz.
17:34 Komentarz

Trwa rozgrzewka obu zespołów, na stadionie w porównaniu z spotkaniem inauguracyjnym w Bydgoszczy na trybunach "garstka" ludzi.
17:29 Zwykły wpis

Witamy z Bydgoszcz. Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Flotą Świnoujście.

Największym problemem Zawiszy wydaje się być skuteczność w defensywie, bo w pierwszych dwóch tegorocznych spotkaniach bydgoszczanie stracili aż siedem bramek.

Najbliższy rywal trzeciej drużyny tabeli, to Flota Świnoujście.

Wyspiarze chcą zmazać kiepskie wrażenie zostawione po sobie w poprzednich spotkaniach i w Bydgoszczy pokazać się z lepszej strony niż w Łęcznej, czy u siebie w meczu z GKS-em.