Siatkówka: Porażki Delecty i Centrostalu

Michał Młodzikowski
To nie była udana sobota dla bydgoskich klubów siatkarskich. Przegrały zarówno panie, jak i panowie.

Na warszawskim Torwarze rywalizowała bydgoska Delecta. Siatkarze Waldemara Wspaniałego przegrywali w meczu już 0:2. Udało im się zmobilizować w trzeciej partii, którą wygrali do 22. W czwartym secie, po słabym początku bydgoszczanie musieli gonić rywali. Kiedy na tablicy było 23:23 punkty zdobywali już tylko gospodarze.

Neckermann AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz 3:1 (17, 20, -22, 23)

Nie udało się wygrać także siatkarkom GCB Centrostalu Bydgoszcz. Bydgoszczanki we własnej hali uległy PTPS-owi Piła 1:3. Podopieczne Piotra Makowskiego wygrały tylko drugiego seta. W dwóch ostatnich partiach uległy pilankom do 16.

GCB Centrostal Bydgoszcz - PTPS Piła 1:3 (-22, 15, -16, -16)

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich MM-ki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje miasto.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani